На межі прірви…

На межі прірви…

Взялися за Героя України і народного депутата Надію Савченко.

 

Справа з затриманням керівника «Офіцерського корпусу». Члена від української сторони Контактної групи з обміну військовополоненими в Мінську Володимира Рубана з вантажем зброї російського походження набирає обертів. Силові структури шукають імовірних спільників запідозреного в підривній роботі на Росію арештанта. І в поле зору потрапила… Герой України, народний депутат від списку «Батьківщини» Надія Савченко.

Генпрокурор Юрій Луценко 14 березня, що буде змушений внести подання нардепа Надію Савченко, якщо вона не з'явиться на допит:

«Про розслідування. Не хочу здатися настирливим, але в найближчі дні, якщо народний депутат Савченко завтра знов не з'явиться на допит, то це буде буквально завтра – я буду змушений буквально завтра внести подання на притягнення до відповідальності народного депутата»  

Він додав, що в ході розгляду цього питання нардепи побачать, «наскільки ми близькі до прірви як держава, яка знаходиться у зовнішній і внутрішній війні».

«Українська правда» крім цього наводить і такі аргументи Генпрокурора Юрія Луценка:

«Якщо Савченко не з'явиться завтра на допит, я готовий подавати подання на зняття недоторканності, затримання і арешт… Дуже не хотів би, щоб герой України Надія Савченко якимось чином лишилася осторонь».

Слід зазначити, що Надія Савченко вилетіла на міжнародну конференцію закордон, про що публічно повідомила. І сказала, що повернеться в Україну не раніше 16 березня. Пообіцяла прийти на допит до правоохоронців, але тільки тоді, коли отримає повістку власноруч.

Світлана КОМА.

На фото «Німецької хвилі»: Надію Савченко після звільнення з російської неволі в аеропорту Борисполя зустрічали як Героя.

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (212) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27%