Один день навпаки

Один день навпаки

А все тому, що цього дня жінки-працівниці тут ні за холодну воду не беруться. Усе-усе – від доїння корів до лаштування святкового столу – роблять чоловіки. 

Раз у рік мужчини, котрі працюють на одному з кращих агропідприємств області (с. Ратнів Луцького р-ну), з неабияким ентузіазмом перевтілюються у жінок. Втім завдання – серйозніше: не просто перевтілитися, а весь день працювати так, ніби ти – слабка стать. Відтак чоловіки, засукавши рукави, працюють із ранку до вечора, а тоді – поспішають до сільського Будинку культури. Щоб чарівних працівниць «Раті» і нагодувати, і розважити.
8 Березня 2013-го не стало винятком. Традиції, запровадженій незмінним директором сільгосппідприємства  Віктором Шумським, і цьогоріч не зрадили. Чоловіки працювали до сьомого поту, потім кружляли довкола столів із тарілками та пригощали красунь смачними наїдками. Супроводжували дійство – вітаннями, тостами, врученням подарунків… Традиційно героїні свята в розпал гуляння пов’язали мужчинам хустини та фартушки, щоб відзначити їх за старання. А сам Віктор Шумський кожній із жінок уклінно дякував за сумлінну працю. І хоча на поля «Раті» цього дня лягли густі й білі сніги, серце кожної жінки потішили рожеві весняні тюльпани…
Олена ЛІВІЦЬКА.
Фото Петра КРИВОШЕЯ.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (205) - 45.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (121) - 26.9%