Солодке знайомство

Солодке знайомство


У редакцію завітала наша передплатниця Віталія Мельник. Вона не стала очікувати, поки журналісти самі доставлять її подарунок додому, а, користуючись нагодою, прийшла за ним із власної ініціативи. 

Тож колектив газети вручив переможниці лотереї її солодкий подарунок та привітав зі святом весни.
Як виявилося, наша героїня – дуже сором’язлива. Та, все ж таки, нам вдалося трішки про неї дізнатися.
Жінка народилася у с. Лишнівка Маневицького р-ну. Після закінчення школи навчалася у м. Камені-Каширському на оператора з реєстрації бухгалтерських даних. Певний час проживала у м. Луцьку, де працювала продавцем у продуктовому магазині. А після заміжжя повернулася до рідного села. Зараз проживає із сім’єю чоловіка та виховує дворічну доньку Мілану.
Чоловік Віталії – Павло – працює у місцевому лісництві та багато читає. Зважаючи на те, що його мама Наталія Миколаївна полюбляє черпати інформацію зі сторінок преси, вибір пав на «Волинську газету». З цього і почалося наше знайомство…
Крім корисної і цікавої інформації, як уже знають наші постійні передплатники, наша газета дарує своїм читачам подарунки. От і сім’я Мельників отримала цукровий набір від ТМ «Солодко» (ПАТ «Гнідавський цукровий завод»).  
Висловлюємо надію, що це знайомство, як і тисячі інших, переросте у теплу і довготривалу дружбу «Волинської газети» з її незрадливими шанувальниками. А наш чистосердечний подарунок хоча б трохи підсолодить нелегкі будні цієї працьовитої маневицької родини і зробить її життя більш яскравим.

Ольга КОНОНЧУК.

На фото автора: Віталія Мельник у гостях в редакції. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (164) - 30.8%