Проба пера

Проба пера

Журналістські ігри, проба пера, створення власного радійного сюжету – медіашкола на факультеті філології та журналістики.

17 березня на факультеті філології та журналістики стартувала медіашкола. У ній узяли участь абітурієнти, які мріють вступати на журналістику. Захід проходив в навчальному медіацентрі.
Незважаючи на непрості погодні умови того дня, усе ж охочі до журналістики приїхали не лише з м. Луцька, а й із навколишніх сіл. Насамперед учасники медіашколи змогли відчути креативну атмосферу журналістсько-редакторської родини на факультеті, переглянувши відеопрезентацію «Мій ФФЖ», а також фільм про медіаквест, відзнятий студентами-журналістами. А потім було знайомство із самими абітурієнтами, які не лише розказали про себе, а й мотивували своє зацікавлення журналістикою.

Під час розмови з викладачами кафедри соціальних комунікацій учасники дізналися про місця проходження практики студентів двох освітніх програм «Журналістика і соціальні комунікації», «Видавнича справа і редагування», особливості навчання тих, хто вступає  на журналістику, змогли переглянути дипломні і магістерські проекти студентів, медійні продукти, виготовлені на заняттях, погортати факультетське видання «Об’єктив».
Майбутні медійники  відвідали студентську радіостудію, де випробували власні сили в журналістиці, створивши свій перший радійний сюжет. На тих, хто завітав на медіашколу, чекав креатив: учні грали в колективну журналістську гру «Проба пера», складали пазли, а потім створювали нестандартну новину.
Після закінчення медіашколи всі учасники отримали сертифікати, що офіційно підтверджують успішне проходження творчого заліку, передбаченого для вступників на спеціальність «Журналістика». 

Наталія ШУЛЬСЬКА.
На фото автора: студенти в медіашколі.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (167) - 31%