Проба пера

Проба пера

Журналістські ігри, проба пера, створення власного радійного сюжету – медіашкола на факультеті філології та журналістики.

17 березня на факультеті філології та журналістики стартувала медіашкола. У ній узяли участь абітурієнти, які мріють вступати на журналістику. Захід проходив в навчальному медіацентрі.
Незважаючи на непрості погодні умови того дня, усе ж охочі до журналістики приїхали не лише з м. Луцька, а й із навколишніх сіл. Насамперед учасники медіашколи змогли відчути креативну атмосферу журналістсько-редакторської родини на факультеті, переглянувши відеопрезентацію «Мій ФФЖ», а також фільм про медіаквест, відзнятий студентами-журналістами. А потім було знайомство із самими абітурієнтами, які не лише розказали про себе, а й мотивували своє зацікавлення журналістикою.

Під час розмови з викладачами кафедри соціальних комунікацій учасники дізналися про місця проходження практики студентів двох освітніх програм «Журналістика і соціальні комунікації», «Видавнича справа і редагування», особливості навчання тих, хто вступає  на журналістику, змогли переглянути дипломні і магістерські проекти студентів, медійні продукти, виготовлені на заняттях, погортати факультетське видання «Об’єктив».
Майбутні медійники  відвідали студентську радіостудію, де випробували власні сили в журналістиці, створивши свій перший радійний сюжет. На тих, хто завітав на медіашколу, чекав креатив: учні грали в колективну журналістську гру «Проба пера», складали пазли, а потім створювали нестандартну новину.
Після закінчення медіашколи всі учасники отримали сертифікати, що офіційно підтверджують успішне проходження творчого заліку, передбаченого для вступників на спеціальність «Журналістика». 

Наталія ШУЛЬСЬКА.
На фото автора: студенти в медіашколі.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (3) - 10%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (18) - 60%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (5) - 16.7%
Мене це не стосується. (2) - 6.7%