«Ні, пролісків треба мені!..»

«Ні, пролісків  треба мені!..»

Під час святкування 147-ї річниці від дня народження Лесі Українки на факультеті філології та журналістики СНУ імені Лесі Українки студенти 31-У групи закликали весну і шукали весняних квітів.

На факультеті філології та журналістики розцвіли неймовірні квіти!  Це студенти 31-У групи створили розкішно-життєствердне весняне дійство «Флористика в поезії Лесі Українки». Звучали вірші Лесі Українки... Лунала сучасна музика...
На сцені одні за одними проростали квіти – троянди й мімоза, лілії й туберози, магнолії й нікотіана, ломикамінь і нарциси, гіацинти й азалії, конвалії і троянди.... 
Пролісків шукали дівчата серед лютих морозів в останні дні зими! Знайшли їх у творах Лесі Українки. Студенткам вдалося створити затишну атмосферу квіткової крамниці, яка бачила і біль, і радість, любов та зраду, дарувала незабутні емоції та відправляла у подорожі. Присутні слухали у майстерному виконанні дівчат «Конвалію», «Contra spem spero!», «Твої листи завжди пахнуть зів’ялими трояндами...», «Ти хотів би квіток на дорозі моїй», «В магазині квіток», «Останні квітки», «Сосна», «Свята ніч» та багато інших.
Участь у виставі брали: Наталія Ільницька, Наталія Ружицька, Іванна Ковч, Катерина Крупніцька, Олеся Семенюк, Ольга Квятковська, Наталія Дмирук, Наталія Звонковська, Ірина Темчук, Ірина Суздальцева, Василина Футиш, Катерина Кузнецова, Наталія Юсюк, Діана Кривінська і студент 1 курсу Юрій Свиридюк.
Сподіваємося, що дівочі пошуки пролісків не були марними – весна переможе! 

Катерина КРУПНІЦЬКА.
На фото автора: у пошуках квітів і не тільки…

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.5%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (29) - 55.8%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (11) - 21.2%
Мене це не стосується. (3) - 5.8%