Творчий залік

Творчий залік

Закінчуєш школу і мрієш про навчання на журналістиці? Мариш яскравим майбутнім? Хочеш мати насичене і цікаве професійне життя? Мрієш бути у вирі всіх головних подій суспільно-політичного, культурного характеру і навіть впливати на ці події? 

Врахуй: саме навчання на журналістиці дає такий шанс! А ми допомагаємо тобі втілити мрію! Нагадуємо: у будь-який зручний для тебе час із 1 лютого до 20 липня 2018 р. можеш успішно скласти творчий залік, який, окрім результатів із трьох предметів ЗНО, обов’язковий для зарахування на журналістику. Для складання творчого заліку тобі просто потрібно надіслати лист на електронну адресу tvorchyi_konkurs_snu@ukr.net та прикріпити два файли:

1) інформація про себе: прізвище, ім’я, по батькові; рік і місце народження; місце навчання (область, район, населений пункт, навчальний заклад, клас); контактний телефон; поштова адреса для листування; електронна пошта;

2) власне есе на тему «Місія журналіста (редактора) в суспільстві».

На основі твого есе приймальна комісія університету прийме рішення, що ти склав творчий залік і можеш улітку подавати одну або дві заяви на спеціальність 061 «Журналістика» – на освітні програми «Журналістика і соціальні комунікації» та / або «Видавнича справа та редагування». Чекаємо! 
Факультет філології та журналістики.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (228) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (159) - 30.6%