Поети для епох

Поети для епох


До дня поезії, 21 березня 2018 р., у бібліотеці СНУ імені Лесі Українки відбулася поетично-музична композиція «Поставимо на покуті високу свічку слова нашого – хай восіяє!» за творами Лесі Українки і Тараса Шевченка.

Насамперед було відзначено лауреатів поетичних конкурсів. Почесні грамоти переможцям вручив начальник відділу молодіжної політики та соціальної роботи університету, кандидат педагогічних наук, доцент Володимир Захожий. 

Отже, переможці конкурсу читців творів Тараса Шевченка.

Володаркою Гран-прі за найкраще втілення образу героїні стала Наталія Марчук (факультет філології та журналістики, поема «Марія»). Гран-прі за найкращу емоційну проникливість образу – Ірина Загорська (факультет філології та журналістики, глава «Лебедин» із поеми «Гайдамаки»). 
Перші місця посіли Ірина Борис (юридичний факультет, балада «Русалка») та Карина Москвич (факультет філології та журналістики, фрагмент поеми «Сон»), друге – Тетяна Токарчук (факультет педагогічної освіти та соціальної роботи, балада «Тополя») і Сюзанна Пеншина (юридичний факультет). Три третіх місця – відповідно за Інною Трифоновою, Мар’яною Дудко (обидві з ФФтаЖу; Інна читала фрагмент глави «Гонта в Умані» із «Гайдамаків», а Мар’яна – «Розриту могилу») та Іриною Супруновою (факультет інформаційних систем, фізики та математики, балада «Утоплена»).

Переможці конкурсу читців творів Лесі Українки.

Призові місця здобули такі учасниці: ІІІ місце посіли Тетяна Токарчук, Ольга Панько, Наталія Марчук. ІІ місце у Валерії Даневич і Яни Михальчук. Переможцями стали Лілія Шульгач, Євгенія Сухорука та Інна Кошулинська у номінації «Театралізоване дійство».
Після отримання відзнак дівчата перенесли учасників заходу у світ «батька» і «матері» української поезії. Сміх і сльози, шепіт і крик… Слова торкалися душі, зіграні емоції – серця. Кожен виступ був проникливим і чуттєвим… Загальне враження підкріпили тріо бандуристок «Дивоструни», які відкрили слухачам поезію в музиці.
Оцінюючи виступи лауреатів, хочеться перефразувати відомого режисера Костянтина Станіславського – «Вірю!».

Ольга КОНОНЧУК.
Фото автора.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.4%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (229) - 43.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (160) - 30.7%