5 порад як побороти авітаміноз

5 порад як побороти авітаміноз


Зазвичай весна зустрічає нас не лише співом птахів та підсніжниками, але і слабкістю, сонливістю та постійною втомою. Все це – симптоми авітамінозу. Ми пропонуємо 5 порад, які допоможуть вам швидко розпрощатись із зимою й зустріти весну у гарному настрої та із запасом сил.

1.Вітамінам – «так»! Чаю та каві – «ні»!
Особливо наш організм навесні потребує вітамінів С, Р і В9. Їх брак знижує імунітет, підвищує стомлюваність, порушує окисно-відновні процеси в організмі. Тому варто насамперед до щоденного меню додати пророщені зерна пшениці, гірчиці, гречки (їх можна додавати в салати), волоські горіхи і відвар шипшини. Заморожені з літа ягоди та овочі – теж варіант. Завдяки глибокому заморожуванню в них залишається до 80% корисностей. Врахуйте, що кава і чай заважають засвоєнню вітаміну С. Тому частину свого кавово-чайного раціону замініть м’ятним або ромашковим чаєм. Або пийте підбадьорливі напої, не раніше ніж через годину після їжі.

2.Спорт – як панацея від усіх болячок.
Навіть якщо ви не полюбляєте спортзалів, то весна – вагома причина вдягати кросівки і виходити на пробіжку. Заняття на свіжому повітрі стимулюють збагачення організму киснем, що допомагає прийти у форму після зими. Також навіть найменша активність на вулиці є хорошою активізацією імунітету.

3.Активізація необхідних біологічних точок.
На нашому тілі є ряд точок, стимулюючи які, можна мобілізувати і зміцнити імунну систему. Найбільше їх – на руках. Професіонали найчастіше впливають на них акупунктурою. У домашніх умовах для цього можна використовувати насіння пекучого перцю. Варто покласти по зернятку на точки обох рук і закріпити паперовим пластиром (насіння – жива «істота» і повинне «дихати»). Залиште аплікацію на ніч. Через 7-12 сеансів ви відчуєте приплив сил.

4.Правильний раціон.
Окрім посиленого курсу «На фрукти та овочі», які є багатими на вітаміни, варто не забувати і про інші корисні продукти харчування. У передвесняний період треба вживти багато кисло-молочних продуктів, м’яса та іншої їжі, яка містить багато заліза. Також потрібно вживати багато рідини. Окрім різноманітних фрешів, будуть корисними й трав’яні чаї.

5. Психологічна рівновага.
Хороший настрій точно не стане на заваді вашій боротьбі з авітамінозом. Адже у хорошому гуморі і спортом займатись приємніше, і салат мультивітамінний виходить смачнішим, якщо готувати його із посмішкою. Тому гоніть від себе погані думки і налаштуйтесь на позитив.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 44%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (163) - 30.8%