Вячеслав Рубльов: «Природні ресурси повинні слугувати на користь громаді!»

Вячеслав Рубльов: «Природні ресурси повинні слугувати на користь громаді!»

Про розвиток та головні завдання «Волиньприродресурсу», а також про втілені реформи та їх наслідки – про це в ефірі телеканалу «Аверс» говорив Вячеслав Рубльов – очільник фракції УКРОП у Волинській обласній раді, радник голови облради Ігоря Палиці.

 

Він наголосив, що діяльність цього комунального підприємства змогла б неабияк поповнити бюджет Волині, і в цілому покращити ситуацію в області.

«Я сподіваюся, що комунальне підприємство невдовзі запрацює на повну міць, вірю, що ті правоохоронні органи, які до цього чинили численні перепони в його роботі, нарешті полишать це. Адже «Волиньприродресурс» – це не лише бурштин, а ще й мідь, газ, торф, ліс, пісок, і все це повинне працювати на громаду, задля її розвитку. Ця думка визначальна в роботі голови Волинської обласної ради Ігоря Палиці, і багатьох колег-депутатів, бо громада повинна отримати те на що вона дійсно заслуговує», – зазначив депутат.

Не менш гострим лишається питання реформ в Україні. Зміни, які покликані змінювати життя людей на краще, в нашій державі призводять до діаметрально протилежних процесів. Вячеслав Рубльов зазначив, що реформи в країні невдовзі будуть асоціюватися лише черговим ярмом на шиї народу. 

«Населення європейських країн за півроку-рік після реформ починає жити краще, відчуває реальні зміни. Для цього реформи й мають проводитися. Але в нашій країні цього не відбувається, натомість людям стає жити дедалі складніше», – зазначається в повідомленні прес-служби облорганізації УКРОПу. 

За словами депутата, торгівля електроенергією як ніщо інше ілюструє ситуацію в країні. У той час, коли закордон Україна продає електрику за значно заниженою ціною, для українців ця сума необґрунтовано висока. 

«Відкрито відбувається збагачення певних категорій населення. Я переконаний, що невдовзі люди висловлять свою точку зору», – підсумував Вячеслав Рубльов.

Наш кор.

На фото прес-служба Волинського УКРОПу: Вячеслав Рубльов.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (167) - 31%