Збив на смерть, а потім сховав при дорозі…

Збив на смерть, а потім сховав при дорозі…

Винуватець смертельної ДТП, який сховав тіло потерпілого в кюветі поблизу дороги, втрапив за ґрати  на 4 роки, але за наполягання Прокуратури Волинської області Апеляційний суд Волинської області знову розгляне цю справу, щоб збільшити міру покарання.

 

Прес-служба прокуратури області нагадує, що повідомлення про цю дорожньо-транспортну пригоду, яка сталася 27 листопада 2017 р. в селі Лище Луцького р-ну, набуло значного резонансу у засобах масової інформації. 27-річний мешканець села, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння за кермом автомобіля «Dodge Caravan», біля млина у с. Лище наїхав на 49-річного односельця. Щоб уникнути відповідальності, правопорушник сховав тіло небіжчика при дорозі в кюветі неподалік автодороги сполученням Луцьк-Дубно.

«Як повідомила заступник керівника Луцької місцевої прокуратури Людмила Новік, рішенням Луцького міськрайонного суду цього громадянина визнано винним у порушенні правил безпеки руху, що спричинило смерть потерпілого (кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 286 КК України), та призначено покарання у виді 4 років позбавлення волі. Вимагаючи суворішого покарання для винуватця ДТП, прокуратура оскаржуватиме вирок у апеляційному порядку», – зазначає прес-служба Прокуратури Волинської області.

Наш кор.

На фото Романа УСТИМЧУКА: поле біля с. Лище Луцького р-ну.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (3) - 10%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (18) - 60%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (5) - 16.7%
Мене це не стосується. (2) - 6.7%