Квіти: живі чи мертві?!

Квіти: живі  чи мертві?!

Незадовго до Провідної неділі настоятель парафії Святої Трійці в с. Тростянець Ківерецького деканату протоієрей Сергій Ледвовк звернувся до вірних із проханням не нести штучні квіти на кладовища. Про це священик написав на своїй сторінці у соцмережах.

Зокрема, отець Сергій пояснив, що цей «квітковий тимчасовий «рай» у скорому часі знову опиниться на звалищі». Душпастир наголосив, що «спочилим потрібна наша молитва, пам’ять і шана», а не «відмітка» у вигляді штучних квітів.
Тому панотець закликав висадити живі квіти на могилах:
«Уявімо собі великий міський цвинтар – і жодного штучного вінка, на кожній могилі – висаджені кущики, плетіння барвінку, невеличкі деревця, ароматні квіти і невимовна радість спочилих душ, які дякують за любов і шану кожній людині! Ось це і буде наче земний Рай, який нагадуватиме про майбутній небесний Рай, до якого ми всі покликані! Зробимо?» – цитує отця Сергія прес-служба Волинської єпархії УПЦ Київського патріархату.

Торік у цій же ж соцмережі настоятель парафії Великомученика й цілителя Пантелеймона в Люблинці Ковельського районного благочиння протоієрей Матвій Олійник також закликав не приносити на могилки «гори мертвих букетів».
Відтак, будемо сподіватися, що християни всіх конфесій на Волині дослухаються до слушних аргументів панотців і зроблять вибір на користь живих рослин.

Світлана КОМА.

На фото Романа УСТИМЧУКА: навіть біля Чудотворної ікони Богоматері Одигітрії – завжди живі квіти; православний храм Святої Трійці в с. Тростянець.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (167) - 31%