Зразок, надія і символ

Зразок, надія і символ

Волинську чемпіонку цьогорічних Паралімпійських ігор у Південній Кореї  у змішаній лижній естафеті Юлію Батенкову-Бауман серед інших медалістів вшанував Президент України Петро Порошенко та його дружина Марина Порошенко. А 3 квітня її, а також учасницю цих змагань Богдану Конащук, відзначив і голова облдержадміністрації Олександр Савченко.

Насамперед, на найвищому рівні наших спортивних героїв зустріла столиця.
«Під час зустрічі головний гарант країни вручив паралімпійцям високі державні нагороди. Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич відзначив підтримку українців, які слідкували за змаганнями», – зазначили в Волинському регіональному центрі з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».
Орден «За заслуги» ІІІ ст. серед інших медалістів Глава держави вручив і чемпіонці Паралімпійських ігор з лижних перегонів у змішаній естафеті 4 на 2,5 км  волинянці Юлії Батенковій-Бауман.
Крім цього, під час зустрічі зі спортсменами української команди – учасниками XII Зимових Паралімпійських ігор 2018 р. –  Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про створення умов для подальшого розвитку паралімпійського і дефлімпійського руху в Україні».
Цим указом засновуються 100 нових стипендій для дітей із інвалідністю за високі досягнення у загальноукраїнських спортивних змаганнях. Зазначені стипендії, як наголосила прес-служба глави держави, «стануть мотивацією для майбутньої участі молодих спортсменів у паралімпійських іграх»:
«З одного боку – стипендії, з іншого боку – ваш приклад. Ви не тільки в очах всієї української нації справжні герої. Ви – зразок, надія, символ для кожного з тих маленьких діточок, які мріють колись піднятися на паралімпійський п’єдестал».

А за професійну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, досягнення високих спортивних результатів та успішний виступ на ХІІ зимових Паралімпійських іграх уже в м. Луцьку 3 квітня Юлію Батенкову-Бауман та Богдану Конащук нагороджено почесними грамотами та подарунками. 
«Золота» чемпіонка зізналася, що їхала до азіатської країни саме за «золотом», але на шляху до перемоги перед нею стало чимало перешкод.
«У мене виникло дуже багато труднощів, на мене зненацька напала хвороба. Але я до кінця боролася, до кінця вірила і мріяла… Я просила допомоги в Бога. І це сталося… на сьомий день», – розповіла Юлія Батенкова-Бауман. 
Жінка запевнила присутніх, що не готова зупинятися на досягнутому. За її словами, свій найкращий результат вона планує продемонструвати у Пекіні.
«У спорті неможливо розслаблятися. Заради своєї доньки і своєї країни, хочеться боротися і показувати, що не можна здаватися і потрібно вірити. І я вірю, що все в Україні буде добре», – наголосила волинська чемпіонка.
Її молодша колега Богдана Конащук зізналася, що ця Паралімпіада стала для неї першою:
«Це було дуже важко, але я старалася. Думаю, я показала непоганий результат». До слова, найвище досягнення Богдани з біатлону на дистанції 12,5 км. – 5 місце.
Олександр Савченко поставив спортсменок у приклад чиновникам:
«Ми не просто дякуємо, а пишаємось вами. Не так багато людей, з яких треба брати приклад, не так багато людей, які вірять в те, що буде перемога. А ви не просто вірите, а наближаєте її. До Пекіна нам ще багато потрібно зробити, в першу чергу для того, щоб Волинь стала кращою».

Ольга КОНОНЧУК,
Роман УСТИМЧУК.

На фото прес-служби Президента України та Ольги КОНОНЧУК: гордість волинського параолімпійського спорту під час вшанування у голови облдержадміністрації Олександра Савченка; Юлія Батенкова-Бауман і Петро Порошенко.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (225) - 44.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (145) - 28.9%