Школа стане прикладом

Школа стане прикладом


В опорному закладі ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Купичів Турійського р-ну облаштують тренажерну залу. Школу з робочим візитом відвідав В’ячеслав Рубльов, голова фракції УКРОП в облраді, радник голови найвищого органу представницької влади Волині Ігоря Палиці. 

Автором ідеї щодо облаштування тренажерної зали став вчитель фізичного виховання, депутат фракції УКРОП Турійської райради Роман Красак. 
«У мене давно виникла ідея щодо облаштування тренажерної зали. Молодим людям у селі, як правило, ніде займатися спортом, бо, крім спортивного поля поблизу школи, більше нічого немає. За підтримкою я звернувся у Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом», – розповів Роман Красак.

За його словами, для активних мешканців с. Купичів придбають два комбінованих тренажери, гантелі, гирі та інші різновиди атлетичного спорядження. Важливо, що до ідеї облаштування тренажерної зали разом із УКРОПівцями долучився  Петро Камельчук, голова місцевого СВК «Дружба». 
Прес-служба Волинського УКРОПу нагадує, що завдяки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» та «Українському об’єднанню патріотів – УКРОП» школа с.Купичів на умовах співфінансування вже отримала  туристичне спорядження. Директор школи Олександр Гончарук зазначив, що завдяки цьому проекту діти, які навчаються у сільській школі отримали можливість здобути навички туризму та орієнтування на місцевості, а такі знання завжди стануть у нагоді:
«Завдяки цьому проекту школа придбала намети, туристичні килимки, спальні мішки та мотузки. Ми започаткували у школі традицію туристичних змагань,  під час яких учні вчаться розбивати намети, здійснювати переправу на мотузках чи в’язати туристичні вузли».

В’ячеслав Рубльов запевнив, що і Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом», і облрада готові надалі підтримувати такі ідеї. Головне – ініціативні, не байдужі громади, які прагнуть змінити своє життя на краще. 
«Особливо приємно повертатися у ті школи, де вже реалізовували проекти спільно з Фондом, які покращили життя дітей, зробили його змістовнішим та цікавішим, – зазначив В’ячеслав Володимирович. – Ваша школа одна із таких. Голова обласної ради Ігор Палиця підтримує подібні ініціативи, сприяє популяризації спорту серед молоді. І туристичне обладнання, і тренажерна зала – це інвестиція у майбутнє, а воно, безперечно, за молоддю», – підсумував депутат.
Крім того, облрада виділяє кошти в сумі 250 тисяч гривень на утеплення школи с. Купичів.

Сергій ШРАМЧУК.

На фото Сергія ЦЮРИЦЯ та прес-служба Волинського УКРОПу: В’ячеслав Рубльов; під час зустрічі педколективу з очільником фракції УКРОПу в облраді; споруда школи в с. Купичів.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (10) - 13.2%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (38) - 50%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (17) - 22.4%
Мене це не стосується. (8) - 10.5%