Олександр Башкаленко: «Справи зрушили з мертвої точки»

Олександр Башкаленко: «Справи зрушили з мертвої точки»

Здійснивши робочу поїздку в Маневицький і Турійський р-ни, а також у м. Володимир-Волинський, перший заступник голови облдержадміністрації високо оцінив розбудову соціальної інфраструктури та висловив переконання, що роботи успішно триватимуть і наступного року.

Нова каналізаційна мережа

Вартість такого життєво необхідного для маневичан об’єкта становить 3,2 млн грн. Це кошти Державного фонду регіонального розвитку. Як їх освоюють, який стан будівництва, детально вивчав перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Башкаленко.

Роботи із прокладання каналізаційної мережі до колекторів розпочались у листопаді. Оскільки будівельники працюють досить злагоджено і швидко, є сподівання, що частину будинків під’єднають до каналізації до кінця року, решту – у січні 2014-го.

Носити воду відрами – вчорашній день

У Маневичах завжди були проблеми із водопостачанням. І лише за прем’єрства Віктора Януковича був збудований перший у райцентрі водогін. Зараз триває будівництво другого. «А скільки часу пройшло, скільки змінилося керівників, як центральних органів влади, так і місцевої? Але справу з мертвої точки зрушено лише зараз», – зауважив Олександр Башкаленко.

Протяжність нового водопроводу – 3 км. Його послугами зможуть скористатися мешканці семи вулиць. Орієнтовна вартість будівельних робіт – 700 тис. грн.

Ошатні класи і теплі санвузли

У Прилісному Маневицього р-ну будівельники розширюють приміщення школи, яка розрахована на 216 місць. На другому поверсі з’являться 9 класних кімнат і 8 теплих санвузлів. Роботи на стадії завершення: лишилося покласти підлогу у класах і вестибюлі. Вартість добудови навчального закладу понад 4,7 млн грн. Уже освоєно 70% асигнувань.

Перший заступник голови облдержадміністрації відзначив якість будівельних робіт. «Майстрам потрібно віддати належне. Лише у вересні заклали капсулу під добудову і сьогодні вже маємо високий рівень готовності. За короткий термін часу громаді села зробимо гарний подарунок. Такий собі затишний куточок для нашого майбутнього – дітей!» – підкреслив він.

Олександр Башкаленко наголосив на необхідності пришвидшити роботи, оскільки реконструкцію планується завершити цього року, а ввести школу в експлуатацію – у січні 2014-го.

Відновлення дитячих садочків

Дошкільний навчальний заклад №2 у смт Турійськ давно потребував реконструкції. Потрібні на ремонт і добудову кошти, а це 3,6 мільйона гривень, надійшли з Державного фонду регіонального розвитку.

Перший заступник голови облдержадміністрації оглянув будівельний майданчик, поспілкувався з майстрами ТзОВ «Оріон Будінвест-2». Він відзначив якість зроблених робіт та нагадав, що в області уже майже чотири роки триває активна робота, спрямована на розширення дошкільної мережі, бо забезпечення кожної дитини належними умовами і вихованням – чітко прописано у президентських ініціативах.

«Здати цей об’єкт плануємо в І кварталі наступного року. Програма уряду передбачає такий підхід: починати і завершувати, не створюючи довгобудів. І у планах на 2014-й – подальше розширення мережі освітніх об’єктів», – підкреслив Олександр Башкаленко.

Розбудова школи-інтернату

У Володимир-Волинській спеціалізованій школі-інтернаті І-ІІІ ст. «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» будують спортивну та актову зали. Незабаром діти зможуть повноцінно займатись спортом у затишному теплому залі. На будові працюють фахівці КП «Промжитлобуд». Кошторисна вартість проекту – понад 7,8 млн грн, які надійшли з Державного фонду регіонального розвитку і обласного бюджету.

На перспективу

«На Волині ще на багатьох різних об’єктах триває будівництво. Більшість із них – на стадії завершення. Плануємо у першому кварталі наступного року низку об’єктів здати в експлуатацію», – зазначив перший заступник голови облдержадміністрації.

Прес-служба облдержадміністрації.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (9) - 12.3%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (38) - 52.1%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (17) - 23.3%
Мене це не стосується. (6) - 8.2%