Гроші – дітям!

Гроші – дітям!


У Луцьку до 1 вересня збудують не лише нову школу, але й сучасний стадіон!

Загальноосвітню школу № 27 у 55-му мікрорайоні м. Луцька заплановано здати в експлуатацію до початку Нового навчального року, тому оголошено конкурс на посаду директора.
Під час прямого ефіру на телеканалі «АВЕРС» 4 квітня ц. р. голова облради Ігор Палиця від імені представницького органу влади Волині запевнив у цьому лучан, але зазначив, що навчальний заклад буде без дороговартісного критого спортзалу. Зате Фонд «Тільки разом», який очолює Ігор Петрович, за свої кошти повністю профінансує спорудження біля школи сучасного стадіону на відкритому повітрі.
«Голова облради Ігор Палиця пригадав, що у 2011 р., коли тільки школу починали будувати, він разом із тодішнім головою облдержадміністрації Борисом Клімчуком був присутній на закладенні фундаменту цього об’єкта. А вже у 2012 р. вдалося отримати кошти з Держбюджету на будівництво цього закладу», – зазначило ІА «Волинські новини».
У 2013 р. в Ігоря Петровича, як у тодішнього народного депутата України від Луцького округу №22, були домовленості з парламентарями та урядовцями, і це вже було включено в Держбюджет на 2014 р., про виділення 40 млн грн на добудову школи. 
До речі, під час відкриття чергового спортивного об’єкта, спорудженого з допомогою Ігоря Палиці, вже згадуваний голова облдержадміністрації Борис Клімчук у 2012 р. говорив:
«Усе в житті минає, а такі речі залишаються надовго. Це те, чим по праву можна гордитися. Адже зроблено не для себе особисто, а для всіх людей… Знаєте, в Азербайджані кажуть: скільки не говори слово «халва», в роті солодше не стане. Ігор Палиця не каже «халва». Ігор Палиця робить діло. Пообіцяв – виконав… Це те, про що у нас на Волині кажуть: «Сам живе і людям жити допомагає!».
«На превеликий жаль, після зміни влади бюджет повністю переробили, а ці гроші викинули», – зазначив Ігор Палиця.
Він розповів, що нещодавно мав робочу зустріч із керівництвом міста, на якій, зокрема, був присутній Леонід Стефанович (депутат облради і директор ТзОВ «Житлобуд-2»). Під час зустрічі було з’ясовано, що для добудови школи не вистачає 18 млн грн.
«Леонід Стефанович запевнив і мене, і представників влади міста, що він встигає до 1 вересня здати школу без спортзалу, але з басейном і всім устаткуванням. Міська рада, наскільки мені відомо, вже заклала 10 млн грн у бюджет на співфінансування цієї будівлі. Я сказав, що ми, зі своєї сторони, спілкуватимемося з депутатами облради або працюватимемо з Кабміном і знайдемо решту 8 млн грн», – зазначив Ігор Палиця в ефірі телеканалу «АВЕРС».
Звідки ж місто візьме додаткових 10 млн грн, адже в недавньому інтерв’ю «Волинській газеті» секретар міськради, виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт зауважив, що школа №27 першопочатково повинна була споруджуватися за кошти Держбюджету, але з 2014 р. раптом стала клопотом лише луцької громади?
Ігор Палиця зізнався: це він висловив ідею про підвищення вартості оренди рекламних площ на вуличних біл-бордах. І саме за рахунок цього в казну м. Луцька повинно надійти додаткових 10 млн грн, які перерахують для добудови школи:
«Хочу сказати не тільки власникам зовнішніх рекламних щитів, а й усім, хто так наживався та наживається у м. Луцьку, що це все припиниться. В Ігоря Палиці не буде своєї фірми, яка матиме біл-борди, в Ігоря Палиці не буде своєї фірми, яка триматиме маршрутні таксі чи фірми, яка матиме МАФи. Ігор Палиця зробить усе для того, аби луцькими ринками керувало комунальне підприємство міста, і гроші йшли в бюджет м. Луцька. Потрібно, щоби за оренду МАФів, біл-бордів, усіх торгових конструкцій місто отримувало ринкові гроші. У бюджет, а не в кишені, як це відбувалося раніше».
Відтак, з високим рівнем вірогідності можна припустити, що 1 вересня Ігор Палиця як голова облради та очільник Благодійного фонду «Тільки разом» спільно з керівництвом Луцької міськради та іншими достойниками таки відкриє нову школу №27 разом із сучасним спортзалом.

Роман УСТИМЧУК.
На фото Оксани БУБЕНЩИКОВОЇ (архів «Волинської газети»): Ігор Палиця, Борис Клімчук і Микола Романюк під час урочистого відкриття спорудженого за кошти Благодійного фонду «Тільки разом» чергового спортивного об’єкта.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (11) - 12.9%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (41) - 48.2%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (19) - 22.4%
Мене це не стосується. (11) - 12.9%