Олія чайного дерева для безпечної дезінфекції житла

Олія чайного дерева для безпечної дезінфекції житла

Універсальний очищувач
Для отримання багатофункціонального очищувача змішайте 2 стакани гарячої води та ½ стакану оцту, додайте 10 крапель олії чайного дерева. Будьте обережні із використанням оцту на мармурі або граніті, адже він може залишити сліди на камені.

Універсальний аерозоль
Для отримання універсального аерозолю, який має приємний запах і не залишає туману, змішайте оцет, горілку, воду і трохи улюблених ефірних масел, у тому числі і масло чайного дерева.

Для пральної машини
Тут не потрібні ніякі рецепти –  просто додайте чайну ложку олії чайного дерева під час прання. Це допоможе запобігти появі грибкової та бактеріальної інфекції на забрудненому одязі. Ви також можете додати ще якусь ефірну олію, наприклад лаванди, троянди або цитруса.

Знищувач цвілі та грибків
Змішайте чайну ложку олії чайного дерева з однією склянкою води, залийте у розпилювач. Струсніть пляшку й обробіть цією сумішшю всі існуючі місця цвілі у ванній, на кухні або в кімнатах. Залиште на декілька хвилин, після чого витріть. Щоб запобігти появі плісняви та грибка, просто розпорошіть суміш там, де необхідно.

Дезінфекція зубної щітки
Час від часу не забувайте дезінфікувати зубну щітку: не залежно від того, наскільки якісно ви її миєте, на ній можуть залишитися мікроби, які потраплять в організм.
У стакан, заповнений теплою водою до половини, капніть 10-15 крапель олії чайного дерева, і покладіть туди зубну щітку головкою вниз. Залиште на 15-30 хвилин, після чого просто промийте під проточною водою.

Очищаючий порошок для ванної кімнати
Зробіть свій власний миючий порошок для ванної, додавши від 10 до 15 крапель олії чайного дерева у суміш із води, оцту, харчової соди та мила. Харчова сода усуває плями, а олія чайного дерева підвищує очищувальну здатність оцту для ефективної боротьби із бактеріями та цвіллю.

Дезінфікуючий спрей
Зробіть швидкий дезінфікуючий спрей для тренажера та килимка для йоги, змішавши олію чайного дерева, евкаліпта, гамамелісу та воду. Використовуйте так само, як і будь-який спрей, не переживаючи про те, що шкідливі хімічні речовини можуть потрапити на шкіру.

Спрей від комах
Уникайте сумнівних покупних спреїв –  зробіть свій власний! Олія чайного дерева ефективно діє проти кліщів, червоних кліщів Trombidiidae і оленячих мух. У поєднанні з іншими маслами –  відлякує комарів, чорних мух та інших шкідників.
Змішайте по 15 крапель олії чайного дерева і олії м’яти перцевої із водою та гамамелісом. 

Безпечне мило
Зробити просте та безпечне мило зовсім не важко. Усе, що вам для цього потрібно, це дві склянки гліцеринової мильної основи та дві столові ложки олії чайного дерева. Гліцерин розплавляють на водяній бані, змішують з олією та виливають у форму.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.7%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (28) - 54.9%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (11) - 21.6%
Мене це не стосується. (3) - 5.9%