В «Україні» – про Україну…

В «Україні» – про Україну…


Обласний центр Волині 11 квітня відвідав відомий політик, екс-міністр оборони України, голова Координаційної ради партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко. У прес-центрі готелю «Україна» він поспілкувався з місцевою пресою. 

Свою позицію Анатолій Гриценко неодноразово озвучує з екранів телевізора. Відвертим він був і цього разу перед медійниками Волині.
– У нинішньої влади нема почуття відповідальності перед власним народом. Вона безсоромно веде торгівлю з агресором на крові українських патріотів, прагнучи ще більше збагатитися, – мовив столичний гість. – Населення держави давно не довіряє цій владі, яка обманює усіх, ніколи не дотримувала і не дотримує свого слова. Це вже усвідомили керівники Євросоюзу та США. Саме тому не хочуть мати з нею ніяких стосунків і через те припинили давати будь-які кредити. Скажіть, де Антикорупційний суд, який декларувала влада? При теперішньому керівництві його не буде!
Анатолій Гриценко переконаний: аби зберегти нашу державу та забезпечити у майбутньому стабільне зростання добробуту населення, потрібно застосовувати економічні важелі. На жаль, країна іде іншим, екстенсивним шляхом розвитку: друкують гроші та набирають кредити. Нинішній зовнішній борг України становить 2,4 трильйона грн. Якщо поділити на людей, то кожен українець уже винен 50 тис. грн.
Саме тому «Громадянська позиція» веде переговори про злиття в єдину команду з лідерами інших політичних сил, зокрема, Андрієм Садовим, Дмитром Добродомовим, Ігорем Смєшком та іншими. Роблять усе, аби на президентські вибори йти єдиною монолітною командою і з єдиним кандидатом. 
– Працювати треба наполегливо та професійно. Робота попереду важка та напружена, але шанси опозиційних до влади сил зростають, – вважає Анатолій Гриценко. – Ставку треба  робити на правду, а не пустопорожні обіцянки, які потім ніхто не виконує. 
Він за подальші процеси децентралізації влади, за те, аби повновладними господарями землі стали об’єднані територіальні громади, бо поки що нею розпоряджаються голови райдержадміністрацій, призначені Києвом, а не обрані людьми. Одним розчерком пера ці чиновники можуть вирішити долю будь-якої території.   
Екс-міністр оборони України Анатолій Гриценко відповів на запитання волинських медійників, у тому числі відкинув звинувачення голови облради Ігоря Палиці щодо розкрадання землі, яка належала військовим, зокрема, в Одеській обл. Тоді ж було розформовано і цілком боєздатну повітряно-десантну бригаду на березі Чорного моря, з чого фактично й почався розвал українського війська…
Запитали в нього і про долю Героя України Надії Савченко. На думку Анатолія Гриценка, українську льотчицю і парламентаря просто використали та підставили… вітчизняні спецслужби, щоб довести свою потрібність нинішній владі. І тим самим дехто з силовиків уникнув відставки…

Володимир ПРИХОДЬКО.
На фото автора: Анатолій Гриценко під час прес-конференції.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (225) - 44.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (145) - 28.9%