Срібні дівчата!

Срібні дівчата!

Через 5 років луцька волейбольна команда знову завоювала срібні медалі Чемпіонату України у жіночій Суперлізі! Богуслав Галицький усім довів, що залишається одним із наймудріших наставників цього виду спорту, який при мінімумі фінансування здатний досягати максимум результатів.


Чемпіонат України. Суперліга. Жінки. ІІ етап. 2 тур: «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» – «Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ» – 0:3 (12:25, 17:25, 17:25), «Хімік» – «Волинь-Університет-ОДЮСШ» – 3:0 (25:10, 25:17, 25:10).

Перед заключним поєдинком із южненським «Хіміком» вибір у лучанок був невеликим, Або команда «Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ», яка втратила всі шанси на завоювання медалей, гучно грукне дверима і як мінімум двічі виграє в тернополянок, або – виграє в «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ». Ще один туманний варіант був такий: підопічні Богуслава Галицького або також виграють 2 партії в «Хіміка», або здобувають перемогу над командою, яка 80 матчів поспіль не знала гіркоти поразки…

Словом, срібні нагороди нагадували міраж у пустелі.

Але тут несподівано прокинулася «Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ», яка добряче попила крові на другому етапі Чемпіонату, особливо – лучанкам. Вони ледь-ледь подолали її опір у рідних стінах, а на майданчику в м. Южному вирвали перемогу лише в заключній, п’ятій партії…

І що б ви думали?! Дівчата з Зарпоріжжя подолали опір знесилених морально і психологічно суперниць із Тернополя! Тож після завершення цієї гри заключне протистояння лучанок і волейболісток із Одещини перетворилося на формальність: як би не завершився цей матч, срібні нагороди завоювала «Волинь-Університет-ОДЮСШ»!

У першій партії найбільше лучанки помилялися при власних подачах. Це й стало причиною закономірної поразки. В другій дещо сконцентрувалися, а в третій ледь не дістали суперниць, та, вочевидь, усі вже очікували радісної миті нагородження, тому особливо не намагалися перевести гру в подальше протистояння.

Роман УСТИМЧУК.

На фото прес-служби ВК «Волинь-Університет-ОДЮСШ»: радісна мить луцького тріумфу.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (225) - 44.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (145) - 28.9%