Дніпро і Десна впадають в... одну й ту саму річку?

Дніпро і Десна впадають в... одну  й ту саму річку?

Чим ближче до завершення змагань у першій футбольній лізі, тим частіше ще вчора безнадійні аутсайдери виграють навіть у претендентів на медалі! А «золота середина» взагалі перетворюється на безвідмовного постачальника очок тим, кому вони потрібніші...

 

Як відомо, напередодні луцька «Волинь» у драматичному та бойовому протистоянні в м. Києві зуміла виграти в місцевої «Оболоні-Бровара» з рахунком 1:0. Таку ж «трудову» перемогу здобув удома наш майбутній суперник – МФК «Миколаїв».

А ось деякі інші матчі від 14 квітня викликали, щонайменше, здивування...

Чемпіонат України. Перша ліга. 27 тур: «Суми» – «Рух» – 1:0, «Жемчужина» – «Авангард» – 2:2, «Арсенал» – «Балкани» – 1:0, «Нафтовик-Укрнафта» – «Гірник-Спорт» – 2:1, «Кремінь» – «Полтава» – 0:2, «Черкаський Дніпро» – «Десна» – 2:1, «Інгулець» – «Колос» – 4:0.

Найбільшу увагу привертає результат у м. Черкаси, де місцевий «Дніпро» виграв 2 чернігівської «Десни», яка за результатами минулого Чемпіонату навіть заслужила право на виступ в УПЛ, але не потрапила туди через закулісні махінації, поступившись місцем рівненському «Вересу».

Арбітр Юрій Іванов за рахунку 1:1 на 80 хв. призначив пенальті в ворота гостей, якого й близько не було... Зрозуміло, що Роман Локтіонов скористався цим «подарунком долі» та поповнив «казну» «Черкаського Дніпра» на 3 бали, після чого ця команда вже не виглядає безнадійним аутсайдером.

Наш кор.

На фото прес-служби ФК «Десна»: епізод гри з «майстрами роботи з суддями» – «Черкаським Дніпром».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (224) - 44.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (145) - 29%