Суха трава ледь не спалила ліс

Суха трава ледь не спалила ліс

На Ківерцівщині ліквідували вогонь, що підступав до лісу.

Про це повідомила прес-служба Волинського ОУЛМГ.

13 квітня відбулося загорання сухої трави на сільгоспугіддях між селами Веснянка та Муравище Ківерцівського р-ну. На місці працювали рятувальники та лісова охорона ДП «Ківерцівське ЛГ». До гасіння вогню було залучено пожежний автомобіль та бригаду згаданого лісогосподарського підприємства. Спільними зусиллям вдалося зупинити вогонь, який уже підступав до лісу.

Волинь нині горить. Незважаючи на численні попередження з боку лісівників та фахівців управління ДСНС у Волинській області, відповідальність та штрафи, які загрожують за такі дії, громадяни несвідомо, а іноді й свідомо таким чином «прибирають» свої території.

Вкотре нагадуємо: такими діями наноситься значна екологічна шкода довкіллю. Фактично – території, де ми всі проживаємо. 

Найгірше: таке спалювання це – реальне вбивство всього живого, для кого домівкою є поле. А це плазуни, окремі види птахів, тварин, які зараз якраз приводять потомство, комах… Вони згорають заживо…

Шановні громадяни!

Не паліть. Будьте уважними, коли розводите багаття. Попередьте про небезпеку родичів, знайомих, сусідів… Розкажіть ще раз про це дітям.

Якщо ж помітили горіння сухої трави – спробуйте самотужки його ліквідувати. У випадку масштабних пожеж негайно повідомте Службу порятунку «101».

Наш кор.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (224) - 44.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (145) - 29%