На Любешівщині – «антипошта»…

На Любешівщині – «антипошта»…

Ірина Констанкевич обурена жалюгідним ставленням до людей на «Укрпошті».

 

«Сьогодні відбувається тотальне скорочення відділень «Укрпошти». Чиновники у високих владних кабінетах воліють не помічати проблем людей на місцях», – про це в ефірі телеканалу «АВЕРС» заявила народний депутат Ірина Констанкевич.

«Укрпошта» – це державне підприємство, і ми, сплачуючи свої податки, утримуємо його. Топ-чиновники в «Укрпошті» отримують багатомільйонні зарплати, керівники обласних відділень отримують сотні тисяч зарплати, натомість звичайні працівники, листоноші  отримують по 1600-1700 грн, тому що вони працюють не на повну ставку, а процедура скорочення вже запущена. І все це при тому, що вони возять великі сумки з пресою, листами, а також виконують і не властиві їм функції – є продавцями супутніх товарів: таких як крупи, мило, шампунь, які їх змушують продавати, а мізерний відсоток із проданого їм ніби до зараховується до зарплати», – зазначила Ірина Констанкевич.

Парламентар обурена таким ставленням до працівників на державному підприємстві. Про проблему Ірина Констанкевич дізналася від людей під час чергового робочого візиту до Любешівського р-ну. Зараз відділення активно скорочуються, а в подальшому планується запровадити пересувне поштове відділення. 
З цього приводу у своєму депутатському запиті до в.о гендиректора ПАТ «Укрпошти» Ігоря Смілянського, як зазначила Прес-служба Волинського УКРОПу, Ірина Констанкевич поцікавилася, насамперед, баченням розвитку галузі, яка оптимізація чекає Волинь, які зарплати у керівників структури та чи знають вони, які зарплати у звичайних листонош?

Наш кор.

На фото Романа УСТИМЧУКА: стандартне оголошення волинських поштовиків.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (224) - 44.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (145) - 29%