Кіно під відкритим небом

Кіно під відкритим небом

У центральному парку встановлять кінотеатр під відкритим небом.

Про це інформує Луцька міська рада.

Під час засідання виконавчого комітету розглянуто питання «Про надання дозволу на розміщення кінотеатру під відкритим небом в Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки».

Цей проект планується реалізовувати тільки в період з травня по жовтень. Великих фінансових вкладень у відкриття кінотеатру на свіжому повітрі не потрібно. Цей проект не передбачає ніякого капітального будівництва, так як згідно з законом, будь-яке капітальне будівництво у парковій зоні – заборонено. Перегляд фільмів буде проводитися безкоштовно, плата братиметься тільки за спеціально облаштовані місця. Відкриття такого кінотеатру є хорошим способом зростання привабливості міста в очах туристів і підвищення міської культури в цілому.

Члени виконкому підтримали проект рішення. Так, вони дозволили комунальному підприємству «Парки та сквери м. Луцька» організувати розміщення кінотеатру під відкритим небом в Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки та укласти договір про співпрацю з господарюючим суб’єктом на влаштування, експлуатацію кінотеатру під відкритим небом та проведення догляду за прилеглою територією.

Наш кор.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (219) - 46.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (126) - 26.9%