Подарунки – «самовивозом»

Подарунки –  «самовивозом»

За доброю традицією, яка давно склалася у «Волинській газеті», на початку року відбувся розіграш призів серед наших передплатників, які отримуватимуть тижневик мінімум  6 і максимум 12 місяців. І люди продовжують отримувати свої подарунки.

Цьогорічну лотерею нам допоміг провести Заслужений діяч мистецтв України Сергій Скулинець. Саме з його легкої руки  призерами стали вчитель інформатики та географії Новорудівської школи Маневицького р-ну Тетяна Сахарчук та пенсіонерка уже з Маневич Ганна Масюк. Ми щиро пораділи за них і, водночас, вдячні за увагу до нашого видання.
Зазвичай редакція доставляє призи переможцям додому власним транспортом. Безперечно, що приїхати водночас до усіх ми не в змозі. Географія передплатників досить широка, що надзвичайно радує журналістів видання, котрі прагнуть робити його цікавим та змістовним, не обмежуючи себе ніякими історичними чи просторовими рамками. Життя показуємо таким, яким воно є насправді – і без чорних, і без рожевих окулярів.
Та багато читачів вирішують забирати свої призи самотужки. Ганна Масюк, якій дістався довгограючий (він підзаряджається від електрики) ліхтарик, прислала за ним внука Тараса. 
– Аби не було скучно самому, то вирішив узяти з собою Аню, – сором’язливо мовив хлопець. – Це моя дівчина. Дасть Бог, восени і весілля відіграємо.
– А де ж ти працюєш, коли не секрет?
– Та особливого секрету нема. Ще якусь роботу можна знайти удома, але те, скільки платять за роботу, не влаштовує. За копійки, які платять в Україні, прожити важко, – розважливо мовить Тарас. – Тож за прикладом старших подався на закордонні заробітки. Після свят знову подамся до Польщі.
До сказаного можна додати лише один штрих: ліхтарик Тарасові сподобався, тож, як висловився, згодиться в господарстві і бабці, котрій «Волинська газета» припала до вподоби. 
Самотужки забрали і другий приз, який також поїхав на Маневиччину: аж у с. Нова Руда. На передплатну квитанцію вчительки місцевої школи випав цукровий набір. Презентував його директор ПрАТ «Гнідавський цукровий завод» Ростислав Новосад. Колектив тижневика вдячний Ростиславу Павловичу за увагу до нашого видання та турботу, яку він проявив до передплатників «Волинської газети». Сподіваємося на подальшу співпрацю з цим підприємством, яке вдосконалює технологічні процеси і старається йти у ногу з вимогами часу. Керівництво живе не одним днем, а думає про день завтрашній. Тут торік запрацювало перспективне та інноваційне виробництво біоетанолу.
– У Луцьку реалізований успішний проект – завод із виробництва біоетанолу. За такими підприємствами майбутнє, адже відходи цукрового заводу – меляса – переробляється в біоетанол, або так зване «зелене паливо», а в перспективі і виробництво біогазу стане запорукою сталого енергетичного розвитку, – так висловився заступник голови облдержадміністрації Сергій Кошарук. Він закликав звернути особливу увагу на реалізацію і підтримку цього підприємства, адже переконаний, що воно має великі перспективи.
Тепер щодо самої Тетяни Володимирівни. Вона викладає інформатику та географію у Новорудівській школі. Тут працює і її чоловік – Віктор Сахарук. Свого часу подружжя закінчило Східноєвропейський університет імені Лесі Українки. У них четверо племінників: тримісячний Даниїл, трирічна Христина, шестирічний Давид та восьмирічна Юліана. Є великі сподівання, що свою любов до друкованого слова педагоги передадуть не тільки своїм учням, а й племінникам.
Бо розбудовувати нашу державу мають люди високоосвічені та інтелектуальні.

Володимир ПРИХОДЬКО.
На фото автора: «ходоки» за виграшем для нашої передплатниці Ганни Масюк – Тарас та Аня.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (164) - 30.8%