Волинь і Буковина

Волинь і Буковина


Заступник голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар провів спільну нараду з керівниками відділів та директорами Волинського і Чернівецького обласних управлінь лісового та мисливського господарства.

Нарада відбулася за участі начальника Волинського ОУЛМГ Олександра Кватирка.
Така зустріч стала можливою в рамках візиту на Волинь делегації директорів лісогосподарських підприємств Чернівецького ОУЛМГ.
Якісне та вчасне проведення лісокультурної кампанії, підготовка до пожежонебезпечного періоду, забезпечення кадрового резерву, робота з молоддю та громадськістю, підняття престижу професії лісівника, реалізація соціальних проектів, розвиток та модернізація виробництва, рекреаційний потенціал та покращення туристичної привабливості краю – завдання, які нині для лісівників мають бути пріоритетними. На цьому під час зустрічі наголосив Володимир Налькович.
Відкриваючи нараду, Володимир Бондар зазначив: подібні робочі візити з метою обміну досвідом є дуже корисними. Тому така ініціатива повинна мати продовження в Україні. Результатом таких поїздок, висловив сподівання заступник голови відомства, буде впровадження кращих практик ведення лісового господарства, а відповідно – підняття рівня розвитку і престижу галузі загалом.
Володимир Налькович також звернув увагу на те, що ситуація в Україні нині непроста. Через відсутність державного фінансування нересурсні області потребують допомоги для виконання основних лісогосподарських заходів. Тож подякував представникам обох управлінь за розуміння і підтримку.
Крім того, проблемним є те, що в суспільстві склався негативний стереотип про роботу лісівників.
– Необхідно змінити ситуацію – переламати цей стереотип. Зробити це можемо лише ми самі. Щоденною працею на результат та беззаперечним дотриманням законодавства, – зазначив Володимир Бондар і додав: – Ми достатньо часу і сил приділяємо виконанню основних лісогосподарських завдань. Але ми живемо у суспільстві. Тож необхідно адаптуватися до тих умов, в яких опинилися, і спрямувати не менші зусилля у бік суспільно значимих проектів.
Продовжилася зустріч у форматі обговорення як стратегічних, так і буденних лісівничих питань.
На завершення в.о начальника Чернівецького ОУЛМГ Віктор Сахнюк, який очолив делегацію, зазначив, що з власного досвіду може запевнити: рівень організації роботи лісогосподарських підприємств Волині завжди був високим. Приємно був вражений, коли став працювати у Чернівецькій області. Тож подякував волинським колегам за насичену програму візиту і зазначив, що буковинські лісівники також готові ділитися досвідом.

Світлана ДУМСЬКА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (228) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (159) - 30.6%