Посадили ліс

Посадили лісПро те, що садити ліс – корисна і добра справа – висловилися самі учасники лісокультурної акції. Корисно тому, що, перебуваючи на природі, збагачуєшся свіжою порцією енергії для власного здоров’я… А добра у зв’язку з тим, що це праця – для майбутніх поколінь. 

На ділянках Стенжаричівського лісництва ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» працівники апарату Володимир-Волинської державної районної адміністрації та районної ради разом з лісівниками на чолі з директором підприємства Володимиром Філюком посадили близько 3 га лісу, всього в грунт висаджено 20 тис. сіянців сосни звичайної, дуба звичайного та червоного.  
За словами голови РДА Наталії Василець, участь в подібних щорічних весняних акціях – це передусім власна частка у лісовідновлення, збагачення та примноження лісових багатств Володимир-Волинського р-ну. 
Крім того, як висловився голова райради Роман Гук, допомагати лісівникам у їхній роботі – моральний обов’язок. Адже вирішення проблеми засмічення лісових територій, що, на жаль, спостерігається на сьогодні, у першу чергу лягає на плечі саме лісівників.
А ще, користуючись нагодою, Роман Гук подякував колективові державного лісомисливського підприємства за допомогу у вирішенні питань громади р-ну, школам, людям, які постраждали внаслідок стихійних лих або ж опинились у скрутних життєвих обставинах, учасникам АТО, їхнім сім’ям…

Наталія КОЗІЙ.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (165) - 30.8%