Мільйон євро – для розвитку

Мільйон євро – для розвитку


Перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад розповів колегам із ТРК «АВЕРС», що наразі у міськраді активно працюють над завершенням проектно-кошторисної документації, аби партнери з-за кордону познайомилися з планом розподілу коштів.

«Ще один грант виграний (а це майже мільйон євро!) на покращення інфраструктури міста. Це і на освітлення двох вулиць (частина вулиці Рівненської, велика частина вулиці Конякіна), на заміну світлофорних об’єктів, на інші цілі… Дійсно, дуже багато коштів може надійти у Луцьк», – сказав Григорій Недопад.
А ось думки деяких лучан, яких опитали колеги з ТРК «АВЕРС» щодо майбутнього використання майже мільйона євро грантових коштів:
«Варто озеленювати наше місто, тобто, гроші вкладати в екологію, щоб  Луцьк не перетворився на стандартне промислове місто».
«Гроші треба використати на дороги!».
«Потрібно кошти, насамперед, спрямувати на будівництво заводу з переробки сміття».
«Варто зробити більше дитячих зон та майданчиків для розваг неповнолітніх».
Слід зазначити, що успішна робота міської влади в плані залучення грантових коштів з-за меж України стала вже доброю практикою, Як наголошував у вересні 2015 р. тодішній міський голова Микола Романюк, після того, як м. Луцьк отримав кредит від Європейського банку реконструкції та розвитку,  це стало «свого роду гарантійним листом», отож, із органом самоврядування обласного центру  «зовсім по-іншому почали розмовляти інші фінансові інституції». Відтак, пересвідчилися: .в  м. Луцьку знають, як працювати з такими міжнародними фінансовими проектами.
Відтак, новина, яку оприлюднив перший заступник луцького міського голови Григорій Недопад, свідчить про головне: міська влада працює в правильному та конструктивному руслі.

Світлана КОМА.
На фото Олександра ОЛІШЕВСЬКОГО: Григорій Недопад.

Особистий прийом

26 квітня 2018 р. із 16-ої год. буде проводитися прийом громадян із особистих питань першим заступником луцького міського голови Григорієм Недопадом за участі депутатів різних рівнів та керівників окремих структурних підрозділів виконавчих органів влади обласного центру.

Спілкування з лучанами відбудеться у приміщенні ЖКП №3 за адресою: м. Луцьк, вул. Винниченка, 39. 
Виїзний прийом громадян буде здійснюватись за участю радника міського голови Ігоря Поліщука, директорів департаментів житлово-комунального господарстваа Юрія Крася, Центру надання адміністративних послуг у м. Луцьку Лариси Карп’як, муніципальної варти Юлії Сиротинської, начальників управління містобудування та архітектури Леоніда Герасим’юка, управління земельних ресурсів Сергія Шабали й директора ЖКП №3 Руслана Юлдашева.
Також на виїзний прийом громадян будуть запрошені депутат облради В’ячеслав Рубльов та депутат Луцької міськради Микита Рабан.
«Попередній запис громадян на виїзний прийом буде здійснюватися працівниками відділу звернень громадян департаменту ЦНАП за телефоном 77-78-78», – зазначає Департамент «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку».

Наш кор.  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (3) - 9.4%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (20) - 62.5%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (5) - 15.6%
Мене це не стосується. (2) - 6.3%