Привокзальному мікрорайону - оновлений спортивний майданчик

Привокзальному мікрорайону - оновлений спортивний майданчик

19 квітня відбулося урочисте відкриття оновленого міні-футбольного поля зі штучним покриттям на вулиці Гулака-Артемовського, 3, 5, а також «Фестиваль спорту» для мешканців Привокзального мікрорайону міста Луцька.

Організатором спортивного свята є КЗ «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з департаментом сім’ї, молоді та спорту міської ради. Спортивний майданчик облаштували за кошти міського бюджету у співфінансуванні з місцевими мешканцями. Загальна вартість робіт з облаштування майданчика складає 220 тисяч гривень.

На спортивне свято завітали заступник міського голови Костянтин Петрочук, радник міського голови Ігор Поліщук, директор департаменту сім’ї, молоді та спорту міської ради Олексій Веремійчикта директор КЗ «Спорт для всіх» Наталія Назарук, а також велика кількість дітей та дорослих.

«Фестиваль спорту» розпочався із загально-розвиваючої гімнастики, яку провів Заслужений майстер спорту України з пауерліфтингу Олег Хом’як. Потому розпочалися спортивні змагання, цікаві естафети, гра у футбол, волейбол. Загалом у змаганнях взяли участь близько 70 учасників.

Учасники заходу отримали безліч позитивних емоцій, цікаво та з користю провели час, та були нагороджені призами від Луцької міської ради.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (219) - 46.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (126) - 26.9%