Новий начальник

Новий начальник


Начальником головного територіального управління юстиції у Волинській області став Тарас Грень. 

До виконання обов’язків Тарас Ярославович приступив 18 квітня ц. р. відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 17 квітня 2018 р. № 1489/к, підписаного в. о. Державного секретаря, керівником Секретаріату Державного секретаря Міністерства юстиції України Оленою Косолаповою.
«Раніше Тарас Грень займався адвокатською практикою, був помічником міністра юстиції України, першим заступником начальника головного територіального управління юстиції у Львівській області, очолював Регіональне відділення Фонду державного майна України в Івано-Франківській області та головне територіальне управління юстиції у Чернівецькій області», – зазначено в офіційному повідомленні про це призначення.
Тарас Грень уже встиг провести кілька важливих нарад, а також шукав шляхи погашення працівникам ДП «Луцький комбінат хлібопродуктів № 2», яке перебуває в стадії банкрутства, заборгованості по заробітній платі в сумі 2511,4 тис. грн, і передав для потреб АТО на безоплатній основі конфісковані за рішенням суду і передані органам державної виконавчої служби транспортні засоби: УДСНС у Кіровоградській області «Volkswagen Vento», а УСБУ у Волинській області «Toyota Land Cruiser».
Раніше ГТУЮ в області очолював Валентин Кухарик, а після звільнення звернувся до суду щодо поновлення на посаді.

Наш кор.
На фото прес-служби головного територіального управління юстиції у Волинській області:  Тарас Грень під час передачі представникам ДСНС і СБУ транспортних засобів.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (225) - 44.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (145) - 28.9%