«Керівний ліс»

«Керівний ліс»


21 квітня – у Всеукраїнський День довкілля – перші особи області відзначили, як належить: висадили майже 14 тис. сіянців та саджанців дуба і ялини на 2 га лісу у Сокиричівському лісництві ДП «Ківерцівське ЛГ». 

Так на мажорній ноті із ініціативи начальника облуправління лісового та мисливського господарства Олександра Кватирка на Волині офіційно завершилася всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках».
Слід зазначити: таку кількість високопосадовців на метр квадратний одночасно можна було побачити хіба ще минулого року 1 квітня – у тому ж ківерцівському лісі, коли також відбувалася аналогічна акція.
Тож до справи посадки нового лісу разом із дітками Боголюбського шкільного лісництва взялися: заступник голови Держлісагентства Володимир Бондар, голова облдержадміністрації Олександр Савченко, його радники Валерій Криворог та Ігор Кузнєцов, начальник Волинського ОУЛМГ Олександр Кватирко, митрополит Луцький і Волинський УПЦ КП Михаїл, начальник головного управління Національної поліції у Волинській області Петро Шпига, начальник УСБУ у Волинській області Юрій Фелонюк, його заступник  Василь Дем’янчук.

Поруч працювали начальник УДСНС в області Володимир Грушовінчук, перший заступник прокурора області Віктор Швидкий, начальник Державної екологічної інспекції у Волинській області Олександр Ткачук, начальник управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області Анатолій Омельчук, начальник управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації Дмитро Новохатський, начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Ващенюк, начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук, директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Юрій Горбенко, голова правління ПАТ «Волиньгаз» Мирослав Коротя, гендиректор ПрАТ «Волиньобленерго» Володимир Купчак, голова Федерації профспілок Волинської області Іванна Дубинка-Філозоф, начальник управління Держпраці у Волинській області Ростислав Стасько, його заступник Ігор Кузьмінський, директор департаменту фінансів облдержадміністрації Ігор Никитюк, начальник управління Державного агентства рибного господарства у Волинській області Тарас Куньчик, начальник управління захисту економіки у Волинській області Олег Манелюк.
– Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках», що вже відбувається 13-й рік поспіль, триває в усій Україні. Її мета – привернути увагу до благородної справи посадки лісу. У ній беруть участь переважно молоді люди – вихованці шкільних лісництв, щоб із раннього віку відчути працю лісівника, її роль та значення для природи, – наголосив Володимир Бондар. – І, що приємно, кількість учасників з кожним роком лише збільшується. 

– Приїхавши на Волинь, на жаль, перше, що почув від людей, так це – рубають ліс… А тоді вже – про розбиті дороги, які насправді просто десятиліттями не ремонтувалися, побачив і школи в аварійному стані… У тому, що склався такий негативний стереотип про роботу лісівника, вважаю, що винні не самі лісівники. А люди, які лише говорять, що відстоюють інтереси України, а самі насправді дбають зовсім про інші речі, – зазначив Олександр Савченко.
– Проводимо подібний захід вдруге, – наголосив Олександр Кватирко. – Ще минулого року, коли ми усі майже в такому ж складі зібралися у Ківерцівському р-ні, щоб посадити дубовий ліс, багато керівників висловили пропозицію, щоб акція стала традиційною. Радо підтримуємо. Щиро вдячний, що нашу ініціативу підтримали таким великим керівним колективом.

Світлана ДУМСЬКА.

На фото автора: під час висаджування дерев у Сокиричівському лісництві.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (225) - 44.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (145) - 28.9%