Європа без бар’єрів

Європа без бар’єрів

 

Уже сім років поспіль в Україні відбувається моніторинг візової політики, який реалізується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках громадської ініціативи «Європа без бар'єрів». Проект спрямований на аналіз візової політики консульств країн Європейського Союзу, які діють на території України та діагностування проблем практики видачі ними віз.

Про результати моніторингу візової політики Генконсульства РП у м. Луцьку, який здійснила у вересні-жовтні 2013 р. громадська організація «Фонд місцевого розвитку», розповіли на круглому столі.

Петро Верзун, керівник цієї організації, підкреслив високий рівень цьогорічної зустрічі, а також представив деталі практичної сторони проекту. Наталія Канцедал, соціолог проекту, зауважила: 100% опитаних стверджують, що впродовж усієї візової процедури працівники консульства виявили повагу та ввічливість, так само як і в 100% не було ознак дискримінації на підставі статі, расового чи етнічного походження.

Генконсул РП у Луцьку Беата Бживчи подякувала за результати дослідження, а також заохотила до будь-якої конструктивної критики з боку громадян України. Вона нагадала про можливість отримання нового типу 5-річної візи для журналістів, підприємців, громадських діячів та представників органів влади.

«Мені приємно, а не соромно за одержані результати. Я бачу можливість для покращення нашої роботи»,  – підсумувала Генеральний консул.

Тетяна ХАВЕР.

На фото авторки: Петро Верзун, Наталія Канцедал і Беата Бживчи.

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4%
Банкет під час чуми (30) - 60%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 18%
Мені байдуже (1) - 2%