Волинські ерудити

Волинські ерудити


Школярі з усієї області позмагалися за щасливий квиток у професійне майбутнє під час V обласного конкурсу учнівської молоді «Ерудити правознавства Волинського краю 2018».

7 команд школярів завітали у коледж технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки з єдиною метою – у інтелектуальному змаганні довести своє прагнення присвятити життя побудові правової держави та демократичному суспільству. 
 «У час реформ у державі, зокрема, у правовій сфері, змінюється і свідомість громади. Впровадження у всі галузі життя правових норм та законів сприяє формуванню та розвитку громадянського суспільства», – запевняють конкурсанти. 
Визначальна мета традиційного конкурсу «Ерудити правознавства Волинського краю» – підвищити професійні навички та вдосконалити знання школярів з правознавства. Конкурентна боротьба слугує стимулом для їх подальшої роботи. 
«Наші педагоги щороку допомагають нам у підготовці до цих змагань. Така підтримка стимулює нас вірити в себе, захищати честь нашого правознавчого ліцею, відстоювати свої права та власну думку. Це хороша платформа для обміну думками та порівняння наявних знань, – переконані учасники дійства. – Це також чудова нагода виявити знання і вміння, які ми набули під час уроків правознавства, показати загальну ерудицію, вдосконалити навички самопрезентації.» 
Конкурс відбувся у два етапи: візитка команди та інтелектуальна гра брейн-ринг. Усі учасники продемонстрували свої талант та вкотре підтвердили, що у період розбудови демократичної правової держави важливим є формування нового мислення, набуття знань про життєво необхідні закони та вміння використовувати їх у повсякденному житті.  
У напруженій боротьбі переможний трофей здобула команда Колківської загальноосвітньої школи з Маневиччини. 
«Усім учасникам команди-переможниці надається переважне право на вступу у коледж технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Укранки», – наголосив директор закладу Станіслав Щеблюк. 

Наш кор.
На фото: у коледжі – справжні ерудити!

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (228) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (159) - 30.6%