Час великих перемог

Час великих перемог

Бути кращим із кращих прагне студент коледжу технологій, бізнесу а права СНУ імені Лесі Українки Мар’ян Шегинський. 

Обираючи серйозний та відповідальний фах – «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» – юнак добре усвідомлює, що освіта – фундамент для майбутньої роботи, і тільки від тебе самого залежить, наскільки грамотним фахівцем ти станеш. 
Мар’ян Шегинський  – тричі лауреат Міжнародного інтерактивного конкурсу «Колосок осінній-2016» та «Колосок весняний-2017». Нагороджений грамотою за зайняте 2 місце у Х Міжнародній науковій студентській конференції «Молодь як стратегічний потенціал розбудови національної економіки» та зайняв 2 місце в Олімпіаді з математики та 3 місце з хімії відповідно. Також брав участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Якість та безпечність товарів», яка проводилася на базі ЛНТУ. Пройшов навчання за курсом «Ознаки успішного лідерства» (обсягом 54 год.) у рамках роботи україно-американського тренінгу, проведеного представниками компаній «Global Leadership» та «Chik- fil-A». Брав участь у IV Всеукраїнській науково-технічній конференції  «Актуальні проблеми конструювання, експлуатації та ремонту обладнання лісового комплексу», у VI конкурсі фахової майстерності «КомерцФест – 2017». 
Крім цього, він нагороджений подякою Наглядової ради Східноєвропейського університету імені Лесі Українки за плідну науково-освітню діяльність, високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток університету. Учасник «Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених та студентів».  
«Студент – це не просто учень в навчальному закладі. Це статус, який зобов’язує бути відповідальним за майбутнє країни і його населення. Студент – це особистість, яка бачить в інших людях таких же особистостей, і уособлює собою культуру поваги до свободи вибору та ціннісних орієнтацій. Кожен з нас, студентів, фундамент майбутнього суспільства, який має великий потенціал та прагне розкрити його з усіх боків.», – каже Мар’ян Шегинський.

Наталія ПОЛЯКОВА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (228) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (159) - 30.6%