Поповнення і втрати

Поповнення і втрати

26 квітня на засіданні секретаріату облорганізації НСЖУ ухвалене рішення про прийом у Національну спілку журналістів України двох колег.


На підставі рішення первинної організації газети «Луцький замок» в члени НСЖУ прийнято одного з керівників медіа-холдінгу «Телеканалу 12» та порталу «Волинь24» Юрія Ричука. Також затверджене рішення первинної організації газети «Відомості» щодо  прийом у Національну спілку журналістів України співробітника цього видання Назара Трикоша.

Присутні також вшанували світлу пам’ять колег, які відійшли у Вічність, а також доручили первинним організаціям надати пропозиції щодо виключення з НСЖУ осіб, які втратили зв’язок зі Спілкою, зокрема – колишнього волинського журналіста Олександра Некрота, який після «Революції Гідності» на території ОРДЛО і РФ проводить антиукраїнську діяльність.

Секретаріат також ухвалив заяву щодо підтримки колег із «Телеканалу 12» і порталу «Волинь24» Сергія Шаповала та Романа Харченка, на яких було здійснено напад під час відрядження на Тернопільщині.

Наш кор.

На фото з відкритих джерел: Юрій Ричук, який віднині поповнив лави НСЖУ.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (219) - 46.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (126) - 26.9%