Приїде Софіївська Борщагівка

Приїде Софіївська Борщагівка

Власна перемога та невдачі основних конкурентів залишили «Волині» шанси на продовження боротьби за збереження прописки в Першій лізі.

 

Як відомо, 27 квітня на рідному «Авангарді» лучани виграли 2:0 в «Геліоса» і з 30-ма очками піднялися на рятівне 14 місце в таблиці. Втриматися там допомогли лучанам... основні конкуренти за пониження в класі.

Чемпіонат України. Перша ліга. 30 тур: «»Гірник-Спорт» – «Оболонь-Бровар» – 3:2, «Балкани» – «Суми» – 1:1, «Полтава» – «Інгулець» – 2:0, «Рух» – МФК «Миколаїв» – 3:3, «Десна» – «Кремінь» – 4:1, «Авангард» – «Нафтовик-Укрнафта» – 2:1, «Жемчужина» – «Черкаський Дніпро» – 0:0, «Колос» – «Арсенал» – 1:1.

Нараз «Кремінь», «Жемчужина», «Черкаський Дніпро» і «Нафтовик-Укрнафта», маючи в активі від 28 до 24 очок, перебувають у зоні аутсайдерів. А лідирують київський «Арсенал» (66 очок), «Полтава» (65) та «Інгулець» (63). Їм у спину дихає «Десна» – 59 очок.

Наступну гру, як відомо, «Волинь» 2 травня проводить удома з «Колосом» (с. Софіївська Борщагівка, Київська обл.), в якого 54 очка і 5 місце.

Роман УСТИМЧУК.

На фото прес-служби ФК «Колос»: майбутній суперник «Волині».

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (167) - 31%