Лучанин — переможець конкурсу “Учитель року-2018” з німецької мови

Лучанин — переможець конкурсу “Учитель року-2018” з німецької мови

 28 квітня відбулось  закриття та підведення підсумків третього заключного туру Всеукраїнського конкурсу  "Учитель року 2018" у номінації "Німецька мова".
В урочистому заході взяли участь виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт та начальник управління освіти міської ради Зіновія Лещенко.
Протягом конкурсного тижня вчителі  з усіх куточків України змагалися за звання найкращого. Вони давали уроки, проводили майстер-класи, ділилися знаннями та досвідом. Варто зазначити, що саме 2018 рік є роком німецької мови в Україні, та роком української мови в Німеччині, тож нашому місту випала честь приймати в себе такий почесний конкурс.
Григорій Пустовіт привітав усіх учасників конкурсу та зазначив, що кожен з них — уже переможець, адже тут зібралися кращі з кращих. “Вчитель для учня — це найрозумніша людина, ходяча енциклопедія, той, хто знає відповіді на всі питання. Найскладніше, цього тижня, було членам журі, бо їм потрібно було обрати переможців. Прекрасно, що в нас є такі конкурси. Нехай змагання найкращих стануть визначною рисою нашого суспільства”, - сказав він.
До вітальних слів долучилася Зіновія Лещенко, яка подякувала організаторам, всім причетним до перебігу заходів в рамках конкурсу. Вона акцентувала, що вчитель - це людина, яка допомагає кожному зробити крок, визначити своє майбутнє. 
Головний спеціаліст Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України Оксана Коваленко розповіла, що конкурсний тиждень був надзвичайно складним як для учасників, так і для членів журі, але кожен показав на що здатен.
Найбільш хвилюючою миттю заходу стало оголошення переможців. Голова журі зачитав протокол та оголосив, що переможцями Всеукраїнського конкурсу  "Учитель року 2018" у номінації "Німецька мова" стали: третє місце — Наталя Шелгунова (Донецька область), друге місце — Тетяна Десятник (Вінницька область).
Переможцем конкурсу став Михайло Яковчук (Волинська область), вчитель німецької мови гімназії №18 міста Луцька. Він щиро подякував усім, хто допомагав та підтримував його, усім конкурсантам, а також зазначив, що кожен, хто стоїть на цій сцені — переможець.
Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.5%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (29) - 55.8%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (11) - 21.2%
Мене це не стосується. (3) - 5.8%