Селу Льотниче пощастить аж тричі!

Селу Льотниче пощастить аж тричі!


Гроші мають бути на школу, дитсадок і відділення для одиноких.

У Володимир-Волинському р-ні обговорили план дій на два наступні роки. Крім загальних напрямків, що стосуються зовнішнього освітлення, розширення мережі дитсадків, розвитку агропромислового комплексу, забезпечення сприятливого клімату для малого та середнього бізнесу, зазначили конкретні населені пункти й об’єкти, куди спрямують кошти.

На нещодавньому засіданні колегії райдержадміністрації називалися першочергові заходи – облаштування внутрішніх санвузлів у школі Жовтневого, реконструкція приміщень під дитсадки у селах П’ятидні і Селець, ремонти в ДНЗ Березовичів, Заріччя, школі с. Хмелівка, ремонт фасаду Лудинської ЗОШ.

Окрім того, в закладах соціальної сфери передбачено замінити вікна на енергозберігаючі.

В Устилузі на п’яти вулицях планують реконструювати водогін, а в 11 селах району – забезпечити зовнішнє освітлення.

Одвічний біль – дороги – також не лишилися без уваги. Аби їхній стан поліпшився, 2,2 млн грн спрямують наступного року на будівництво, реконтрукцію, капітальний і поточний ремонт вулиць та доріг комунальної власності району.

Та якщо в кожному зі згаданих населених пунктів гроші мають надійти на котрийсь із об’єктів, то в селі Льотниче на фінансування розраховують аж три будівлі. Зокрема – приміщення, котре заплановано реконструювати під дитсадок; школа, котельню якої хочуть перевести на тверде паливо (як і в с. Хобултова) і стаціонарне відділення для постійного проживання одиноких непрацездатних громадян, де мусять завершити капітальний ремонт.

Між іншим, на території цього закладу ще хочуть створити майданчик для освоєння навичок користування інвалідними візками та іншими технічними засобами реабілітації для осіб із обмеженими фізичними можливостями.

Аналізуючи заплановане, голова Володимир-Волинської райдержадміністрації Валентин Скуба зазначив: поставлені завдання абсолютно реальні та необхідні для оптимізації діяльності господарського комплексу району.

Оксана БУБЕНЩИКОВА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (0) - 0%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (0) - 0%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (1) - 5.6%
Банкет під час чуми (12) - 66.7%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 5.6%
Підстава для негайного звільнення чиновників (3) - 16.7%
Мені байдуже (0) - 0%