Коли за ухвалені рішення – не соромно!

Коли за ухвалені рішення – не соромно! 15 грудня судді України відзначили професійне свято. З цього приводу у колективах волинських суддів відбулись урочистості, а голова облдержадміністрації Борис Клімчук та Луцький міський голова Микола Романюк відвідали представників Апеляційного суду Волинської області.

Його голова Петро Філюк привітав присутніх зі святом та відзначив їхній високий професійний рівень, адже із понад 12 тис. скарг українців на роботу суддів волинян у тому переліку згадали лише 14 разів.

«Нам не соромно за ті рішення, які ми ухвалюємо», – зауважив Петро Тодосьович.

Борис Клімчук у вітальному слові подякував представникам не лише Апеляційного суду, а й їхнім колегам із Господарського й Адміністративного судів Волині. Борис Петрович відзначив, що держава сильна тоді, коли є розподіл влад із чітким виконанням ними своїх функцій.

«Судова гілка влади в Україні працює ефективно та набуває своїх традицій. До вас йдуть люди за допомогою, як до останньої інстанції. Те, що ви їх не розчаровуєте, свідчить про ваш високий професіоналізм», – наголосив голова облдержадміністрації.

Секретареві судового засідання Апеляційного суду Волинської області Катерині Губарик він вручив почесну грамоту, а старшому судовому розпорядникові Олександру Телізі – подяку голови облдержадміністрації.

Від судді Верховного Суду України Василя Фесенка Борис Клімчук отримав почесну відзнаку Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Прес-служба облдержадміністрації.

На фото Ірини ОСТРОВСЬКОЇ-КОЦ: Василь Фесенко в присутності Петра Філюка нагороджує Бориса Клімчука.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (9) - 12.3%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (38) - 52.1%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (17) - 23.3%
Мене це не стосується. (6) - 8.2%