Сила закону, а не магія свавілля!

Сила закону, а не магія свавілля!

«Волинська газета» остаточно перемогла в Верховному Суді Україні недолугих чиновників!

 

8 травня, коли вся держава відзначала День пам’яті та примирення, колегія суддів Касаційного господарського суду Верховного Суду України у складі – головуюча Г. О. Вронська, судді О. М. Баранець, В. І. Студинець – залишили без змін рішення Господарського суду міста Києва від 6 листопада 2017 р. і постанову Київського апеляційного суду від 14 грудня 2017 р. за позовом ТзОВ «Волинська газета» до Волинської обласної державної адміністрації про спонукання укладення договору щодо виходу зі складу газети.

Це рішення вступило в законну силу, і 20 березня 2018 р., ще коли лютий недруг «Волинської газети» з титулом «Ворог реформування» Володимир Гунчик перебував на посаді голови облдержадміністрації, видання отримало нове реєстраційне свідоцтво реформованого ЗМІ. Але вже екс-губернатор у січні ще встиг скерувати в Верховний Суд України касаційну скаргу, тож розгляд справи було призначено на 8 травня ц. р.

Новий губернатор області – Олександр Савченко – за чинним законодавством міг зупинити ганебну для окремих і тимчасових носіїв влади судову тяганину з журналістами свободолюбивого видання, де облдержадміністрація від 1995 р. була співзасновником. Відкликати касаційну скаргу Олександра Савченка закликали і голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко, і облорганізація НСЖУ на чолі з Михайлом Савчаком  і навіть голова парламентського комітету з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар. Але Олександр Савченко продовжив затіяну Володимиром Гунчиком судову тяжбу. І – також програв.

Колегія суддів Касаційного господарського суду Верховного Суду України 8 травня ц. р. залишила рішення та постанову судів попередній інстанцій без змін. Більше в Україні вже немає судів, куди б могли б жалітися вороги роздержавлення… Ну, а цей досвід – іншим редакціям чудова практика, а любителям гонінь на журналістів – суворий урок.

Ось такий у «Волинської газети» виявився День пам’яті та примирення. І – чудовий переддень Дня перемоги!

Редколегія.

На фото порталу «Ракурс»: Верховний Суд України довів, що в нашій державі існує сила закону, а не магія свавілля.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (64) - 15.6%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (190) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (107) - 26%