Про колишню і нинішню війни…

Про колишню і нинішню війни…

На Волині – шана фронтовикам Другої світової і сум за черговою жертвою боїв на Донбасі.


Торжества з нагоди 8 і 9 травня у м. Луцьку продовжуються. Якщо у вівторок відзначали День пам’яті та примирення, то цього разу – з нагоди 9 травня, державного свята Дня перемоги.

Серед почесних учасників пошанування подвигу українців, які здійснили вагомий внесок у перемогу країн Антигітлерівської коаліції над нацизмом, ветерани, секретар міськради, виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт, перший заступник міського голови Григорій Недопад, заступник Костянтин Петрочук, радник міського голови Ігор Поліщук, представники громадськості обласного центру та працівники структурних підрозділів органу місцевого самоврядування.

На меморіал також завітали голова облради Ігор Палиця, його заступник Роман Карпюк, голова облдержадміністрації Олександр Савченко, керівники правоохоронних органів, профспілковий актив, духовенство різних конфесій.

Після Державного гімну промовці – насамперед, учасник боїв на території Волині в 1944 р. полковник у відставці Михайло Єрлін - розказали про велич перемоги над гітлерівськими окупантами та велике значення цієї події для перемоги над новітнім агресором - путінською Росією.

До центральної стели лягли вінки та квіти від учасників святкування.

А поміж цими подіями на Волинь прийшла чорна звістка. В ніч із 8 на 9 травня в зоні бойових дій російсько-української війни на Донбасі внаслідок кульового поранення в груди поліг уродженець м. Нововолинська, виконувач обов’язки командира взводу одного з підрозділів 14 ОМБр Сергій Пушкарчук… Біль цієї втрати ще гостріша, якщо врахувати, що влітку 2014 р. під Іловайськом не вийшов живим із оточення його близький родич, доброволець батальйону «Донбас»…

Роман УСТИМЧУК.

На фото автора: Ігор Палиця спілкується з ветераном Другої світової війни.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (225) - 44.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (145) - 28.9%