Треті в Україні!

Треті в Україні!


За підсумками масштабного дослідження, проведеного у 2017 р., Луцька міська рада зайняла третє місце за індексом публічності у загальноукраїнському рейтингу. 

Про це повідомили 8 травня під час презентації Індексу публічності за участі депутатів міської ради, керівників структурних підрозділів та представників ЗМІ. Захід організований із ініціативи громадянської мережі ОПОРА і Центру політичного аналізу та виборчого консалтингу.
«Під час проведення кампанії було зібрано дані, що дозволили оцінити, як місцева влада за власною ініціативою інформує громадськість про свою діяльність, яким чином задовольняє потреби громадян в інформації, якою володіє, та як звітує про результати виконання своїх повноважень та задекларованих цілей», – акцентує відділ інформаційної роботи Луцької міськради.
Координатор громадянської мережі ОПОРА у м. Луцьку Дмитро Безвербний розповів, що індекс публічності – це дослідження рівня відкритості та підзвітності органу місцевої влади перед громадянами. Вже протягом 5 років його досліджують на всеукраїнському рівні. За результатами цьогорічного дослідження Луцька міська рада посіла третє місце у загальноціональному рейтингу з індексом публічності 72%. Це узагальнений показник, який визначали та такими критеріями: публічність міського голови (59%), публічність виконавчих органів міської ради (74%) та депутатського корпусу (80%).
Дмитро Безвербний окреслив основні позитивні моменти роботи керівництва міста, виконавчих органів міської ради та депутатів, а також основні недоліки у роботі.
«Начальник загального відділу міської ради Надія Бортнік подякувала усім, хто працював над визначенням індексу публічності. За її словами, такі рейтинги стимулюють досягати кращих результатів. 
«Коли запрацював новий офіційний сайт Луцької міської ради, мешканцям міста стало набагато зручніше знаходити необхідну інформацію, ознайомлюватися із актуальними документами. Міська рада продовжує працювати над вдосконаленням публічності», – наводить слова Надії Бортнік відділ інформаційної роботи.
Опісля учасники презентації перейшли до обговорень результатів дослідження та показників індексу публічності, озвучили свої зауваження та рекомендації щодо подальшої роботи у сфері публічності.

Наш кор.

На фото Олександра ОЛІШЕВСЬКОГО: під час оголошення третього в Україні  індексу публічності Луцької міськради.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (3) - 9.4%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (20) - 62.5%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (5) - 15.6%
Мене це не стосується. (2) - 6.3%