Новий сквер

Новий сквер

Відбулася зустріч між представниками міської влади та жителями будинку, що знаходиться на пр-ті Волі 3 та 5. Нещодавно тут ліквідували квітковий ринок і  плануються роботи з облаштування території. 

Сюди завітали перший заступник міського голови Григорій Недопад, радник міського голови Ігор Поліщук, а також автор проекту – архітектор Олександр Балан. 
«Варто зазначити, що план робіт передбачає також комплексний ремонт прибудинкової території будинку №3 та будинку №7, озеленення території. Під час обговорення представники вищезазначених будинків схвально оцінили пропозицію переобладнання скверу, проте вказали на автомобільну завантаженість внутрішнього дворику», – зазначив відділ інформаційної роботи Луцької міськради.
Ігор Поліщук розповів, що під час розробки проекту  максимально враховано побажання мешканців і передбачено понад  40 паркувальних місць для автотранспорту.
«Ми будемо і надалі проводити консультації з мешканцями, частково проблему може вирішити парковка біля управління охорони здоров’я та поліклініки», – запевнив Ігор Поліщук, додавши, що сквер стане ще однією окрасою м. Луцька.
Ремонтні роботи розпочнуться вже за місяць, а завершити їх планується до кінця липня. Вартість робіт становить більше 3 млн грн.

Наш кор.
Фото Олександра ОЛІШЕВСЬКОГО.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.7%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (28) - 54.9%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (11) - 21.6%
Мене це не стосується. (3) - 5.9%