Новий сквер

Новий сквер

Відбулася зустріч між представниками міської влади та жителями будинку, що знаходиться на пр-ті Волі 3 та 5. Нещодавно тут ліквідували квітковий ринок і  плануються роботи з облаштування території. 

Сюди завітали перший заступник міського голови Григорій Недопад, радник міського голови Ігор Поліщук, а також автор проекту – архітектор Олександр Балан. 
«Варто зазначити, що план робіт передбачає також комплексний ремонт прибудинкової території будинку №3 та будинку №7, озеленення території. Під час обговорення представники вищезазначених будинків схвально оцінили пропозицію переобладнання скверу, проте вказали на автомобільну завантаженість внутрішнього дворику», – зазначив відділ інформаційної роботи Луцької міськради.
Ігор Поліщук розповів, що під час розробки проекту  максимально враховано побажання мешканців і передбачено понад  40 паркувальних місць для автотранспорту.
«Ми будемо і надалі проводити консультації з мешканцями, частково проблему може вирішити парковка біля управління охорони здоров’я та поліклініки», – запевнив Ігор Поліщук, додавши, що сквер стане ще однією окрасою м. Луцька.
Ремонтні роботи розпочнуться вже за місяць, а завершити їх планується до кінця липня. Вартість робіт становить більше 3 млн грн.

Наш кор.
Фото Олександра ОЛІШЕВСЬКОГО.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (167) - 31%