«Кава з нотаріусом»

«Кава з нотаріусом»

Юстиція – відкрита для людей!

За співпраці нотаріальної спільноти Волинської області та головного юридичного відомства Волині в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» 16 травня 2018 року з 10.00 до 13.00 у м. Луцьку по вулиці Лесі Українки, 56 (літня тераса ресторану «Бравий Швейк») було проведено захід – «Кава з нотаріусом», у ході якого усі бажаючі мали змогу безкоштовно насолодитись горнятком ароматної кави та отримати кваліфіковану консультацію нотаріуса.

У заході брали участь нотаріуси Волині: Наталія Курта, Надія Кузьмич, Віталіна Грушицька, Ніні Ходачинська, Ірина Юхименко, Олесандра Мудрик, Лідія Сушик, Жанна Бобак.

Ідея цього заходу належить Тарасу Греню, начальнику ГТУЮ.

Мета організаторів: підвищити рівень знань пересічного громадянина щодо своїх прав у різних сферах життя, а також правову свідомість та спроможність захищати себе згідно із законом.

«Знаю! Дію! Захищаю!» – слова, які вселяють упевненість у майбутньому. 

Організували захід Олена Новосад, начальник відділу нотаріату ГТУЮ та працівники відділу Олесандр Сиротенко, Роман Русинчук.

Допомагали у проведенні та розповсюджували буклети проекту “Я МАЮ ПРАВО!” Тетяна Ярема, начальник управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти та головний спеціаліст Світлана Попович.

Інформаційну підтримку організовували Микола Герасимик, заступник начальника управління державної реєстрації нормативно-правових актів. Правової роботи та правової освіти та Богдана Довгополова — Савотюк, головний спеціаліст зв'язків із громадськістю ГТУЮ.

Наш кор.

Фото Володимира Приходька.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14.7%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (220) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (130) - 27.3%