Новації

Новації

Журналісти "Волинської газети" пили каву з нотаріусами

За співпраці нотаріальної спільноти Волинської області та головного юридичного відомства Волині в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» 16 травня 2018 року з 10.00 до 13.00 у м. Луцьку по вулиці Лесі Українки, 56 (літня тераса ресторану «Бравий Швейк») було проведено захід – «Кава з нотаріусом». Усі бажаючі мали змогу безкоштовно насолодитись горнятком ароматної кави та отримати кваліфіковану консультацію нотаріуса.

У заході взяли участь начальник Головного територіального управління юстиції у Волинській області Тарас Грень та нотаріуси Волині Наталія Курта, Надія Кузьмич, Віталіна Грушицька, Ніна Ходачинська, Ірина Юхименко, Олесандра Мудрик, Лідія Сушик, Жанна Бобак. Завітала на каву і творча група "Волинської газети" – Віктор Райов, Володимир Приходько та Сергій Цюриць. Поспілкуватися з нотаріусами прибігла навіть... злива та на терасу не так просто було пробитися за бажаючими погомоніти з нотаріатом.

– Ідею такої зустрічі запропонувала начальник відділу нотаріату ГТУЮ Олена Новосад,вона ж і стала головним організатором цього незвичного проекту. А допомагали їй у цьому начальник управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Тетяна Ярема, головний спеціаліст цього Управління Світлана Попович та працівники відділу нотаріату Олесандр Сиротенко і Роман Русинчук.

Інформаційну підтримку організовували Микола Герасимик, заступник начальника управління державної реєстрації нрмативно-правових актів, правової роботи та правової освіти та головний спеціаліст зв’язків з громадськістю головного територіального управління юстиції в області Богдана Довгополова-Савотюк.

Наш кор.

Фото Володимира Приходька.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (219) - 46.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (126) - 26.9%