Привітання від Путіна Олександру Волянюку та іншим…

Привітання від Путіна Олександру Волянюку та іншим…

Як екс-генерал і екс-полковник СБУ, а також інша публіка з Волині побували в… столиці СССР!

 

Недолугі спроби учасників квітневого вояжу на організований Кремлем черговий «парад побєдобєсія» в російському Брянську під назвою «Международный форум Победителей «Великая Победа, добытая единством: подвиг партизан и подпольщиков в Великой Отечественной войне» необхідністю «участі в науково-історичному форумі» розвінчуються не лише вітчизняними, але й ЗМІ РФ. Мало того: там «форум побєдітєлєй» порівняли навіть зі столицею СССР, де побували «делегати від України» в складі Олександра Булавіна, Ольги Саган, Іллі Сметаніна, Олександра Волянюка та Валерія Корпача!

Отже, 16 травня колеги з порталу «Волинь24» встигли розшифрувати та опублікувати текст звернення, яке озвучив генерал-майор СБУ у відставці Олександр Булавін, один із учасників цього візиту:

«Ми були на науково-історичному форумі, присвяченому радянському рухові та діяльності українського підпілля під час Другої світової війни. У цьому форумі взяли участь більше 250 представників 16 країн антигітлерівської коаліції, в якій українці зіграли одну із провідних ролей.  Наша мета на цьому форумі була єдина – донести під час пропагандистської інформаційної війни українську позицію та бачення подій того непростого періоду. Чого не роблять нині політики.  Саме там нам вдалось донести, що воювали не тільки червоні партизани, але й партизани УПА і Поліської Січі, які також зробили вагомий внесок у закінчення війни. А тому не можна виривати цю незручну для когось сторінку історії, що було характерно для радянської історіографії. В цьому, як не дивно, ми знайшли порозуміння».

Натомість про це збіговисько «Брянская учительская газета» повідомила:

«Одна общая идея по завершению форума объединила всех: Брянск стал отличной площадкой для диалога, местом где и историческая, и научная, и организационная база позволили глубоко погрузиться в тему. Среди гостей представители всех стран СНГ, Прибалтики, ближнего зарубежья. Гости говорили, что сегодня Брянск стал столицей СССР, потому что сумел объединить народы ныне суверенных государств, напомнить им об общем прошлом».

Захід відбувався під патронатом Кремля, тому на ньому побував та виступив із георгіївської стрічкою на піджаку і начальник управління Адміністрації Президента РФ з міжрегіональних культурних зв’язків з закордонними країнами Владімір Чєрнов (зачитав вітальну адресу від Владімір Путіна), і губернатор Брянської області Алєксандр Богомаз (вядзначив, як зазначають журналісти Брянської ОДТРК, що подібні форуми – «це основа наших моральних принципів, які ми свято шануємо») , і навіть народний артист СССР, співголова сумнозвісної пропагандистської організації «русского міра» «Небесний полк» Васілій Лановой, який у радянському фільмі «Сімнадцять миттєвостей весни» зіграв роль есесівського генерала Карла Вольфа, найближчого підручного ката мільйонів людей під час Другої світової війни – очільника СС Генріха Гіммлера.

Світлана КОМА.

На фото: стаття про «форму побєдітєлєй», під час якого Брянськ «перетворився на столицю СССР».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (219) - 46.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (126) - 26.9%