Дещо про шахту

Дещо про шахту

Будівництво шахти №10 «Нововолинська» розпочали 1989-го. Промислові запаси шахтного поля становлять 37 млн т. Це дасть можливість працювати підприємству протягом 40 років із проектною потужністю 900 тис. т вугілля на рік.

На першому етапі планується здати шахту в експлуатацію з потужністю 450 тис. т вугілля на рік, що дасть можливість створення 1500  робочих місць для мешканців Іваничівського р-ну та м. Нововолинськ.

Нині день об’єднання ДП «Волиньвугілля» видобуває 400 тис. т вугілля на рік. На 2-х шахтах (це №5 і №1) закінчуються промислові запаси вугілля.

Своєчасна здача шахти №10 «Нововолинська» в експлуатацію розв’яже проблему працевлаштування спеціалістів із шахт, які відпрацюють свої запаси. Програмою розвитку гірничих  робіт на 2014 р. планується пуск першої черги до кінця 2014-го. Колектив ДП «Передпускова дирекція шахти №10 «Нововолинська» виконав програму гірничих робіт на 2013-й у жовтні.

Хочеться відзначити відмінну роботу за підсумками року, що минає, таких працівників: бригадира-прохідників – Володимир Кінаха, заступника начальника дільниці ВШТ – Володимира Мороза, гірничого робітника підземної дільниці СУ – Михайла Дукельського, машиніста підіймальних машин – Ольгу Калиш, електрослюсаря підземного Івана Веретинського, лампівника Любов Максимову та багато інших.

У зв’язку з наближенням новорічних свят директор ДП «Передпускова дирекція шахти №10 «Нововолинська» Петро Солоп щиро вітає колектив із успішним завершенням року. Від усієї душі бажає всім шахтобудівельникам  шахти №10 «Нововолинська», а також шахтарям Волині здоров’я, щастя, достатку, здійснення всіх планів і сподівань. Нехай Новий рік буде радісним, мирним і благодатним та принесе злагоду у ваші родини, а святковий різдвяний передзвін утвердить незгасну віру у здійснення найзаповітніших мрій та задумів.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.2%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (29) - 54.7%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (12) - 22.6%
Мене це не стосується. (3) - 5.7%