Спритність рук і ніякого шахрайства?

Спритність рук і ніякого шахрайства?

За таким принципом галицькі олігархи за рахунок рівненського «Вереса» перетягнули в Прем’єр-лігу друголіговий ФК «Львів». Тож нового стадіону в м. Рівному ніхто будувати не збирається, і в наступному сезоні ця команда просто розбіжиться…


Президент ФК «Львів» Роман Михайлів розповів порталу «UA-Футбол» про деталі об'єднання «Вереса» та ФК «Львів», про що першим повідомив президент «народного клубу» «Верес», який фінішував на 6 місці в Прем’єр-лізі.

«На жаль, розвиток «Вереса» значно перегнав розвиток футбольного господарства Рівненщини. Тому «Верес» був змушений переїхати. Ми зробили все, щоб червоно-чорні почувались у Львові комфортно. Цей сезон хоч і був яскравим та цікавим, та він показав низку проблем. Значна частина уболівальників Рівненщини не може відвідувати матчі улюбленої команди за двісті кілометрів від дому. Тому було прийняте спільне рішення про повернення Народного клубу «Верес» до Рівного. Нинішня команда, яка має право виступу в Українській прем`єр-лізі, буде перейменована у Футбольний клуб «Львів».  Зі свого боку хочу зазначити, що ми й надалі будуватимемо дружні стосунки з рівненським клубом і футбольною спільнотою. Переконаний, «Верес» продовжить свою славну історію. І буде яскравим представником українського футболу. Дякую вам за співпрацю», – такими словами послав подалі інтереси рівненських уболівальників президент НК «Верес» Богдан Копитко.

І що далі?

Президент ФК «Львів» Роман Михайлів порталу «UA-Футбол» сповістив:

«Це фактично об'єднання двох клубів: один з Прем'єр-ліги, інший з Другої ліги. Два власники клубів сіли за стіл переговорів та дійшли до такого рішення. Переговори почали йти буквально два тижні тому, і лише нещодавно це все вирішилось. Так що, переговори не велися ніяких декілька місяців. «Верес» продовжить своє існування в Другій лізі , але що буде далі – звертайтесь до нових керівників клубу з Рівненщини. Я не володію даною інформацією».

У цій темній історії слід нагадати і про минулорічний скандал, коли за підсумками змагань у Першій лізі чернігівська «Десна» зайняла друге місце і за спортивним принципом мала увійти в УПЛ. Але футбольні функціонери з ФФУ на чолі з президентом цієї організації Андрієм Павелком, аргументувавши, що стадіон у м. Чернігові не відповідає стандартам елітного дивізіону, залишили «Десну» у Першій лізі, а її місце віддали рівненському «Вересу», який фінішував третім. Основний аргумент, що стадіон у м. Рівному теж не відповідає стандартам УПЛ, ніхто до уваги не взяв.

«Бездомна команда» гарячково почала шукати «домашню арену». Був варіант, що «Верес» виступатиме на луцькому «Авангарді», але волинські ультра заявили: якщо нога «запеклих друзів» із м. Рівного ступить на наше поле, матчі можуть закінчитися задовго до фінального свистка. Тому «Верес» із дозволу УПЛ приймав інші команди в м. Львові, що робило його відношення до м. Рівного доволі умовним.

Але в цій каламуті є хіба що один світлий штрих: нинішній футболіст «Вереса» Сергій Сімінін багато років був капітаном луцької «Волині». Тому можливо, що досвідчений гравець повернеться в нашу команду.

Сергій ШРАМЧУК.

На фото прес-служби НК «Верес»: останнє фото команди УПЛ, яка посіла 6 місце в чемпіонаті і ледь не пробилася в єврокубки.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (228) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (159) - 30.6%