Кубок мисливських собак

Кубок мисливських собак

У Луцьку відбулася обласна виставка мисливських собак. Її організував і провів Волинський обласний відокремлений підрозділ Федерації мисливського собаківництва України.

До обласного центру завітало близько восьми десятків учасників з Волині, Рівненщини, Тернопільщини і Хмельниччини. Відкрив виставку голова ФМСУ Ігор Жмурко. Він представив суддів – експертів національної категорії Віктора Дрокіна та Євгена Осадчука (обоє із Луцька), експертів І категорії Володимира Задерецького (м. Івано-Франківськ) та Володимира Коробчука (м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області).
Після традиційного кола пошани розпочалися випробування у чотирьох рингах, де змагалися норові, лягаві, лайки, гончі.

Серед учасників цієї виставки було багато відомих собачатників. Зокрема, Анатолій Кондратюк, Олександр Наумич, Володимир Черняк, Володимир Жданюк, Вадим Суйва, Володимир Лотвин, Микола Фреюк, Віктор Мосійчук, Віталій Сльонзан, Віктор Семенюк, Володимир Ткач, Володимир Божко, Віталій Загородній, Сергій Федюра… Декотрі мисливці поприїжджали із дружинами (це ж не полювання!), декотрі побрали синів, як Віктор Михальчук зі Струмівки, а ось Сергій та Катерина Макушевичі взяли повболівати за їх сімейного улюбленця спаніеля Дану доньку Олександру, синів Максима та Олексія. 
– На цій виставці виявлено кращого представника української карпатської гончої, – мовить експерт Володимир Коробчук. – Це еталон породи, яка тільки формується… І поки що найкраща і найграціозніша її модель – собака Цитра Віктора Михальчука – у вас, на Волині.
Ця карпатська гонча у складі  інших п’ятнадцяти собак-переможців також взяла участь і у битві за головний трофей виставки – кубок «Бестінг-1». Та цього разу у змаганні найкращих переміг епаньол бретон на кличку «Атос» лучанина Григорія Павленка. Йому і дістався головний кубок Волинської обласної виставки.

У четвірку кращих також увійшли пойнтер Юрія Водоп’яна (Рівне), німецький ягдтер’єр Ігоря Жмурка (Шацьк) та західносибірська лайка Анатолія Кондратюка (Ковель).
До організації заходу, попри керівництва ОВП ФСМУ, долучилися Віктор Мосійчук, Петро Грицюк, Анатолій Головенко, Софія Юрчук, студенти Шацького лісоколеджу Надія Чижевська, Марія Денисюк, Оксана Клейзун, Ангеліна Воротило. Про частування учасників обласної виставки подбали Петро Добрев, Володимир Якимчук, Дмитро Зубко, Іванка Пархомчук, Олександр Ковалик та Олександр Ковальчук – дружна команда мережі ресторанів «Чевермето».

Сергій ЦЮРИЦЬ.

На фото автора: дратхаар Дан Сергія Федюри (Рівне) – п’ятиразовий польовий чемпіон; переможці бесту; ще мить і Ігор Жмурко вручить головний кубок переможцю.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (3) - 9.4%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (20) - 62.5%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (5) - 15.6%
Мене це не стосується. (2) - 6.3%