«Сто ідей…» Ковеля

«Сто ідей…» Ковеля


У Міжнародний день захисту дітей директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк взяв участь у «Ярмарку ремесел», який відбувся у Парку культури й відпочинку ім. Лесі Українки, що в м. Ковелі. 

«100 ідей для дітей» – місцевий проект, свято для юних ковельчан, що ініціювало ГО «Велика ідея». Захід відбувся за фінансової підтримки генеральних партнерів: меблевого центру «Інтарсіо» та Ковельської міської ради, за участі міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та міськрайонного центру зайнятості.
– Загалом на «Ярмарку ремесел» було заявлено близько 300 професіоналів, представлено 70 видів професій. Тож дітвора з батьками мали чудову змогу провести весело та корисно час, познайомитися із світом професій, та, можливо, обрати свою. На дітей, окрім «Ярмарку ремесел», чекала безпрограшна лотерея в Kids’Shop, багато приємних сюрпризів, а також можливість стати володарем одного із суперпризів від генеральних партнерів – велосипеда, гіроборда або сертифіката на встановлення брекет-систем, – сказала голова ГО «Велика ідея» Людмила Зубарєва.

Заступник директора Ковельського міськрайонного центру зайнятості Світлана Горпинко зауважила, що подібні заходи будуть проводити постійно:
– Любов до певної професії, вибір її потрібно дітям прищеплювати змалку. Робота з дітьми завжди дає позитивні результати, адже той, хто раніше сумнівався, обирає своє ремесло уже впевнено.

Олена РОМАНЮК.
Фото автора.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (0) - 0%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (0) - 0%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (0) - 0%
Банкет під час чуми (6) - 60%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 10%
Підстава для негайного звільнення чиновників (2) - 20%
Мені байдуже (0) - 0%