Зміни в комісіях

Зміни в комісіях


Через різноманітні чинники персональний склад постійних депутатських комісій знову змінено.

У зв’язку зі зверненням депутата Олександра Козлюка щодо виходу зі складу постійної комісії Луцької міської ради з питань торгівлі, послуг та розвитку підприємництва та включення його до складу постійної комісії з питань земельних відносин та земельного кадастру, депутати на другому пленарному засіданні 42 сесії міськради внесли зміни до персонального складу постійних комісій. 
Водночас позафракційний депутат Євгеній Ткачук склав повноваження голови комісії з питань земельних відносин та земельного кадастру. Своє рішення він пояснив так:
«Мене хочуть дискредитувати і готові витратити на це мільйон… Але у них це не виходить. У нас в комісії завжди все відкрито, всі все бачать, все робиться добре. Я залишусь працювати в земельній комісії, але не в статусі її голови!».
Відтак, у постійній комісії міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру затверджені відповідні зміни. Її головою затверджено Олександра Козлюка. Разом із ним працюватимуть депутати Євгеній Ткачук, Валерій Бондарук, Микола Романюк, Аркадій Соломатін і Микита Рабан.
Щодо персональних змін у складі комісій, то, вочевидь, вони підуть на користь роботі нинішнього складу депутатського корпусу. Бо рік тому, коли вже відбувалися схожі ротації, нинішній секретар міськради, виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт резонно констатував: «Давайте не влаштовувати трагедії, ми хочемо посилити і зробити роботу комісій набагато кращою. Є люди, які будуть виконувати обов’язки краще, тому їм і доручають цю роботу».

Наш кор.
На фото Романа УСТИМЧУКА: Олександр Козлюк і Андрій Авраменко.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (3) - 9.4%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (20) - 62.5%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (5) - 15.6%
Мене це не стосується. (2) - 6.3%