Національний рівень

Національний рівень


6 червня  у Палаці культури міста Луцька відбулося урочисте відкриття національної фотовиставки «Пробація. Можливості для змін».

Знакова подія відбувається за підтримки Міністерства міжнародних справ Канади спільно з Міністерством юстиції України. До честі міської влади обласного центру Волині, було обрано чотири пілотних міста для впровадження моделі пробації щодо дорослих в Україні: Луцьк, Кропивницький, Полтава та Черкаси.
Як зазначає відділ інформаційної роботи Луцької міськради, фотопроект «Пробація. Можливості для змін» презентований саме у м. Луцьку, адже саме у нашому місті є тісна співпраця органів місцевого самоврядування з представниками міськрайонного відділу з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації, який відкрили минулого року в обласному центрі Волині. Крім того, депутати міської ради затвердили Програму профілактики рецидивної злочинності та правопорушень у Луцьку на 2018-2020 рр.

«Вітаючи учасників фотовиставки, секретар міської ради Григорій Пустовіт зазначив, що громада міста таким чином шукає себе саме в системі європейських цінностей: 
«Це новий етап у боротьбі за людину, яка свого часу оступилася. Ми не ставимо хрест на такій людині. Саме від нас залежить, чи матиме вона тавро злочинця, чи може змінитися, адже пошук себе у новому статусі існує. Тому ми вдячні за оцінку нашої роботи».

Вл. інф. 
На фото Наталії БАЩУК: під час відкриття національної виставки в м. Луцьку.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (167) - 31%